Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader

Oral-BSundhed og skønhedEAN: 4210201435457
Pris fra 2.163 krtil 2.539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.065 kr 26. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2163 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 10 Elektrisk Tandbørste - Stjernestøvs Hvid
2.163 kr
Til butik
Oral-B iO Series 10 Elektrisk Tandbørste - Stjernestøvs Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: 435457
EAN: 4210201435457
Varenr.: 9307954
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 10 Tandbørste Sort Blå Hvid
2.168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 10 - stjernehvid
-11%2.499 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 10 - stjernehvid billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 10 - Tandbørste - stjernehvidDet er børsten, som alle taler om på CES - udforsk iO-børsteteknologien, nu med den ultimative bordtræner til en rengøring, der er skræddersyet til dig.GenereltFarve: StjernehvidKategori: OralplejeProdukttype: TandbørsteSpecielle Funktioner: TryksensorElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 7Børstetilstande: Daglig rengøringgummeplejefølsomblegningTongue CleaningintenssuperfølsomIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: Overskudstryk, reservebørstehovederDiverseInkluderet tilbehør: Magnetisk opladningsbase | Opladende rejseetui | Minibørste-hovedetuiKraftBateriopladning: JaProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.84g
EAN: 4210201435457
Varenr.: 1868029
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 10 - stjernehvid
-11%2.519 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 10 Tandbørste Sort Blå Hvid
2.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.163 kr2.163 krKøb
2CompuMail DK2.168 kr2.168 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
5Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader i 130 dage. Laveste pris i perioden er 2.065 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 2.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.148 kr.

Den nuværende pris på 2.163 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Series 10 elektrisk tandbørste - Stardust White med iO Sense oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.163 kr4 kr (0%)
29. maj 20262.167 kr13 kr (1%)
28. maj 20262.154 kr8 kr (0%)
27. maj 20262.146 kr81 kr (4%)
26. maj 20262.065 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.077 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.089 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.101 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.112 kr12 kr (1%)
21. maj 20262.124 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret