Gå til hovedindhold

Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder

Oral-BKøretøjer og deleEAN: 8700216774352
Pris fra 316 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Radiant White Børstehoveder Hvid, 8 stk.
316 kr
Til butik
Oral-B iO Radiant White Børstehoveder Hvid, 8 stk. billede

Produktinformation

Oral-B iO Radiant White - børstehoveder - 8 stk - for: Oral-B iO - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 774352
EAN: 8700216774352
Varenr.: 1003977823
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Radiant White 8 pieces
-20%319 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Radiant White 8 pieces billede

Produktinformation

Oral-B iO Radiant White 8 pieces er en pakke med avancerede tandbørstehoveder fra Oral-B, udviklet til at give dig en mere effektiv rengøring og synligt hvidere tænder allerede fra første dag. De er designet til at polere skånsomt og reducere misfarvninge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrush Replacement Heads
EAN: 8700216774352
Varenr.: 126408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B børster iO Radiant White 8er FFU
319,09 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Oral-B Radiant white FFU 8 stk.
399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK316 kr316 krKøb
2NiceHair.dk319 kr319 krKøb
3CS MEGASTORE DK319,09 kr358,09 krKøb
4Beautycos DK399 kr428 krKøb
5Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder i 115 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Radiant White Hvid, 8 stk. Ekstra tandbørstehoveder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026316 kr3 kr (1%)
29. maj 2026319 kr4 kr (1%)
27. maj 2026315 kr1 kr (0%)
26. maj 2026316 kr6 kr (2%)
25. maj 2026322 kr3 kr (1%)
24. maj 2026319 kr6 kr (2%)
22. maj 2026313 kr3 kr (1%)
13. maj 2026316 kr9 kr (3%)
12. maj 2026325 kr1 kr (0%)
11. maj 2026326 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret