Gå til hovedindhold

Braun Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå

BraunSundhed og skønhedEAN: 8700216931663
Pris fra 439 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Kids Stitch Blå
439 kr
Til butik
Oral-B iO Kids Stitch Blå billede

Produktinformation

Oral-B iO Kids Stitch. Formål: Barn, Tandbørste type: Roterende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri, Strømforbrug (typisk): 0,9 W. Pakketype: Kasse. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 931663
EAN: 8700216931663
Varenr.: 1004164111
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå
455 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Kids 6+ med rejseetui Elektrisk Tandbørste Disney Stitch
479 kr
Til butik
Oral-B iO Kids 6+ med rejseetui Elektrisk Tandbørste Disney Stitch billede

Produktinformation

Oral-B iO Kids 6 med Reiseetui Stitch Giv dit barns tandpleje et sjovt og effektivt touch med Oral-B iO Kids 6 elektrisk tandbørste. Specielt designet til børn, kombinerer denne tandbørste sjov og funktionalitet med avanceret teknologi. Den har en skåns...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 8700216931663
Varenr.: 126260
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Stitch, roterende, blå (6+)
-9%529 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Stitch, roterende, blå (6+)
-8%549 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK439 kr439 krKøb
2CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
3Ultrashop479 kr479 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 395 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Oral-B iO Kids Stitch, Barn, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blå, 2 min, Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026439 kr65 kr (17%)
9. maj 2026374 kr13 kr (3%)
6. maj 2026387 kr5 kr (1%)
5. maj 2026382 kr5 kr (1%)
2. maj 2026387 kr10 kr (3%)
1. maj 2026397 kr18 kr (5%)
25. apr. 2026379 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026375 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026374 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026375 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret