Gå til hovedindhold

Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå

Oracle Red Bull RacingHjem og haveEAN: 8021735222583
Pris fra 269 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå
-25%269 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå billede

Produktinformation

Oracle Red Bull HEADPHONES 170 Trådlösa hopfällbara On-Ear Stereohörlurar, Oracle Red Bull – Power on, Oavsett om du vill ordna en oförglömlig fest eller spendera lite tid ensam och lyssna på din favoritmusik, med Power On-kollektionen skapar du den perfekta atmosfären för att uppleva dina speciella stunder. Högteknologisk kvalitet, modern design, avancerade funktioner: detta breda urval av ORACLE RED BULL RACING-enheter har skapats för att inte göra musik- och ljudentusiaster besvikna. Trådlöst adrenalin. Ljud från Pole position. Ta med dig racingandan vart du än går. Red Bulls trådlösa stereohörlurar, med en design inspirerad av racinghörlurar, kombinerar prestanda och stil för dem som älskar att sticka ut även utanför banan. Racingdesign, urban själ, Kraftfulla linjer och sportig look: dessa hörlurar påminner om adrenalinet i F1-boxarna och förvandlar varje lyssningsupplevelse till en höghastighetsupplevelse. Perfekt för dig som söker en motorsportkänsla i vardagen. Kraftfull och uppslukande ljudkvalitet, Tack vare 40 mm-drivrutinerna är ljudåtergivningen rik och dynamisk. Perfekt för att njuta av musik, poddar eller samtal med klarhet och djup. Direkt och intuitiv kontroll, Med inbyggda kontroller kan du hantera volym, spår och samtal utan distraktioner. Allt direkt från headsetet, för en smart och smidig upplevelse. Redo att kommunicera, var som helst, De ansluter automatiskt till den associerade enheten så snart de slås på: ingen konfiguration, bara prestanda. Specifikationer: Typ: Trådlös och hopfällbar, Storlek L*B*H: 13,7 x 17,8 x 6 cm, Känslighet: 105±3 dB, Frekvens: 20Hz-20KHz, Impedans: 32 O±15 %, Högtalare: 40 mm, Laddningstid: 2 timmar, Batteri: 250 mAh, Funktion: Enkel trådlös anslutning, Laddningsspänning: DC 5V 1A, Driftstid: 8 timmar, Räckvidd: 10 m, Laddare ingår ej.

Produktspecifikationer

Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 8021735222583
Varenr.: D34388
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trådløse On-Ear-hovedtelefoner – Blå
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse On-Ear-hovedtelefoner – Blå billede

Produktinformation

Mød de trådløse hovedtelefoner, der bringer spændingen fra racerbanen ind i din hverdag. Vores trådløse on-ear-hovedtelefoner er designet til dem, der higer efter højtydende lyd og stil. Forestil dig selv fordybet i rig, dynamisk lyd, uanset om du holder en fest eller nyder en solo-musiksession. Med et elegant, racerinspireret design er disse hovedtelefoner din billet til en hurtig lytteoplevelse. Oplev kraftfuld, fordybende lyd med 40 mm drivere. Nyd problemfri kontrol med intuitive, indbyggede headsetkontroller. Ubesværet trådløs forbindelse for øjeblikkelig ydeevne. Foldbart design for nem bærbarhed og opbevaring. Lang batterilevetid til længere lyttesessioner. Disse hovedtelefoner er mere end bare en lytteenhed; de er et statement. Med deres sporty look og avancerede funktioner forvandler de hvert øjeblik til et adrenalinfyldt eventyr. Klar til at mærke suset? Tilføj til kurv for at forbedre din lydoplevelse og skille dig ud fra mængden. Specifikationer Type: Trådløs og foldbar Mål: 13,7 x 17,8 x 6 cm Følsomhed: 105±3 dB Frekvens: 20Hz-20KHz Impedans: 32 Ω±15% Højttaler: 40 mm Opladningstid: 2 timer Batteri: 250 mAh Funktion: Nem trådløs forbindelse Opladningsspænding: DC 5V 1A Driftstid: 8 timer Rækkevidde: 10 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.3g
Artikel nr.: ONC-A15881
EAN: 8021735222583
Varenr.: 138990
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Red Bull Racing Trådløse On‑Ear Høretelefoner – Blå
349 kr
Til butik
Red Bull Racing Trådløse On‑Ear Høretelefoner – Blå billede

Produktinformation

Red Bull Racing RB‑HP170 er trådløse on-ear høretelefoner med Bluetooth, der giver dig frihed fra kabler til musiklytning, rejser, hverdagsbrug og sporty livsstil. Med ca. 8 timers batteritid har du strøm til en lang dag med lytning, og en opladningstid på ca. 2 timer betyder, at de hurtigt er klar igen, når batteriet er tømt. Nem at have med på farten Det hopfoldelige design gør, at høretelefonerne fylder mindre i taske eller rygsæk. Med dimensioner på 13,7 × 17,8 × 6 cm er de lette at pakke med resten af dit udstyr. Trådløs forbindelse i hverdagen Bluetooth-forbindelsen giver en rækkevidde på op til 10 m, så du kan lade enheden ligge, mens du bevæger dig frit rundt i rummet. Lyd og tekniske detaljer En driverstørrelse på 40 mm og en frekvensrespons på 20 Hz–20 kHz dækker et typisk område for musiklytning. Impedansen er 32 Ω ±15 %. Batteri Batteriet har en kapacitet på 250 mAh, hvilket understøtter den opgivne batteritid på ca. 8 timer. I pakken: Red Bull Racing trådløse on‑ear høretelefoner.

Produktspecifikationer

Kategori: Bluetooth høretelefoner
Artikel nr.: RDBHDPRACE
EAN: 8021735222583
Varenr.: 47938

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK269 kr318 krKøb
2Estore DK319 kr319 krKøb
3Av-Cables DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå

PriceData har fulgt prisen på Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå i 135 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Hörlurar On-ear Trådlösa RB-HP170 Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026269 kr25 kr (9%)
11. apr. 2026294 kr35 kr (11%)
6. apr. 2026329 kr10 kr (3%)
16. mar. 2026319 kr30 kr (9%)
19. jan. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret