Gå til hovedindhold

Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå

Oracle Red Bull RacingHjem og haveEAN: 8021735222569
Pris fra 189 krtil 279 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå
-24%189 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå billede

Produktinformation

Oracle Red Bull EARBUDS 100E True Wireless In-ear-hörlurar, - Med ANC och ENC, Upptäck den nya energin i ljudet med Red Bulls True Wireless-lurar. Kompakt design, hög prestanda och maximal rörelsefrihet: de är designade för dig som alltid lever livet fullt ut, mellan musik, arbete och samtal på språng. Oracle Red Bull – Power on, Oavsett om du vill ordna en oförglömlig fest eller bara njuta av din favoritmusik i lugn och ro, med Power On-kollektionen skapar du den perfekta atmosfären för att uppleva dina speciella stunder. Högteknologisk kvalitet, modern design, avancerade funktioner: detta breda urval av ORACLE RED BULL RACING-enheter har skapats för att inte göra musik- och ljudentusiaster besvikna. Kristallklart ljud, inga distraktioner, Tack vare ANC-tekniken (Active Noise Cancelling) kan du eliminera yttre ljud och fördjupa dig helt i din egen värld. Perfekt även för samtal, med ENC-funktionen (Environmental Noise Cancelling) som garanterar ett alltid klart ljud, även på de mest bullriga platserna. Allt under kontroll med ett enda tryck, Svara, pausa, byt spår eller aktivera röstassistenten med ett enkelt tryck tack vare de integrerade touchkontrollerna. Inga knappar, inga avbrott: bara smidig, intuitiv kontroll. Upp till 6 timmars ren energi, Lyssna på din favoritspellista, delta i jobbsamtal eller koppla av med en podcast: Batteriet i Oracle Red Bull-hörlurarna håller i upp till 6 timmars kontinuerlig uppspelning. Energi som följer dig överallt. Perfekt för alla tider på dygnet, Oavsett om du arbetar, reser eller är på gymmet, erbjuder dessa hörlurar klart, professionellt ljud. Den perfekta följeslagaren för att möta varje daglig utmaning med stil och beslutsamhet. Specifiktioner: Storlek L*B*H: 29,5 x 18,4 x 17 mm, Känslighet: 85dB/1M, Frekvens: 20Hz-20KHz, Högtalarelement: 13 mm, Batteri hörlurar: 30 mAh x 2, Laddningsbox Batteri: 250 mAh, Laddningsspänning: DC 5V, Laddningstid: 1,5 timmar, Batteritid: 4-5 timmar, Funktion: Enkel trådlös anslutning, Laddare ingår ej.

Produktspecifikationer

Kategori: Headphones
EAN: 8021735222569
Varenr.: D34386
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
In-Ear Trådløse Hovedtelefoner - Blå
229 kr
Til butik
In-Ear Trådløse Hovedtelefoner - Blå billede

Produktinformation

Aktiv støjreduktion (ANC) er det centrale i disse blå in-ear trådløse hovedtelefoner, der er skabt til musiklytning, opkald, pendling og træning. In-ear designet sidder direkte i øret og giver en tæt pasform, der hjælper med at holde lyden inde og omgivelserne ude. Dæmp støjen omkring dig Med aktiv støjreduktion kan hovedtelefonerne reducere uønsket baggrundsstøj, når du vil fordybe dig i musik eller opkald. Det gør det lettere at koncentrere sig om indholdet, uden at du behøver at skrue unødigt højt op. Trådløs frihed til hverdag og træning Bluetooth giver en trådløs forbindelse med en rækkevidde på op til 10 m, så du kan lade enheden ligge i tasken eller på bordet, mens du bevæger dig frit rundt uden at miste forbindelsen. Batteritid til din daglige pendling Batteritiden er op til 6 timer, så der er strøm nok til pendling, træning eller flere opkald i løbet af dagen. Opladningstiden er ca. 1,5 t, så de er hurtigt klar igen, når batteriet er tomt. Lyd til både musik og opkald Med en frekvensrespons på 20 Hz–20 kHz dækker hovedtelefonerne det almindelige høreområde, så både dybe og lyse toner gengives. En 13 mm driver giver plads til solid lydgengivelse i det kompakte in-ear format. Nem betjening direkte på øret Touch-kontrol gør det muligt at styre afspilning og opkald direkte på ørepropperne, så du ikke behøver at tage telefonen op af lommen. I pakken: In-Ear Trådløse Hovedtelefoner - Blå.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Bluetooth høretelefoner in-ear
Artikel nr.: RDBTWS
EAN: 8021735222569
Varenr.: 47936
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trådløse in-ear øretelefoner, TWS, blå
279 kr
Til butik
Trådløse in-ear øretelefoner, TWS, blå billede

Produktinformation

Mød Oracle Red Bull True Wireless Earbuds, din nye partner inden for lyd. Med Active Noise Cancelling (ANC)-teknologi lader disse ørepropper dig dykke ned i dit personlige lydbillede, fri for verdens kaos. Uanset om du groover til musik, håndterer arbejdsopkald eller bare nyder stilheden, er disse ørepropper designet til dem, der lever livet med fuld lydstyrke. Fordyb dig i krystalklar lyd med ANC-teknologi. Nyd problemfri opkald med Environmental Noise Cancelling (ENC). Ubesværet kontrol med intuitive berøringskommandoer. Op til 6 timers kontinuerlig spilletid for energi hele dagen. Kompakt design, perfekt til ethvert eventyr, når som helst. Forestil dig dette: du er på farten, og dit soundtrack er lige så levende som din dag. Med Oracle Red Bull ørepropperne er hver tone et mesterværk, hvert opkald er krystalklart, og hvert øjeblik er dit eget. Fra fitnesscentret til kontoret er disse ørepropper din trofaste makker, klar til at tackle enhver udfordring med dig. Læg i kurven for at forbedre din lydoplevelse og omfavne lyden af ​​frihed. Specifikationer Mål: 29,5 x 18,4 x 17 mm Følsomhed: 85 dB/1 M Frekvensområde: 20 Hz-20 kHz Højttalerdriver: 13 mm Batteri til øretelefoner: 30 mAh x 2 Batteri til opladningsetui: 250 mAh Opladningsspænding: DC 5V Opladningstid: 1,5 timer Afspilningstid: 4-5 timer Funktion: Enkel trådløs forbindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.11g
Artikel nr.: ONC-A15879
EAN: 8021735222569
Varenr.: 138987

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK189 kr238 krKøb
2Av-Cables DK229 kr229 krKøb
3Estore DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå

PriceData har fulgt prisen på Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå i 135 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Hörlurar In-Ear Trådlösa TWS RB-EB100E Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026189 kr20 kr (10%)
25. apr. 2026209 kr10 kr (5%)
13. apr. 2026199 kr20 kr (11%)
4. apr. 2026179 kr100 kr (36%)
3. apr. 2026279 kr100 kr (56%)
13. mar. 2026179 kr20 kr (10%)
26. feb. 2026199 kr20 kr (9%)
25. feb. 2026219 kr110 kr (33%)
19. jan. 2026329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret