Gå til hovedindhold

Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå

Oracle Red Bull RacingHjem og haveEAN: 8021735222552
Pris fra 379 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå
-35%379 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå billede

Produktinformation

Oracle Red Bull PORTABLE420 30W Trådlös Högtalare, - Kompakt, kraftfull, alltid med dig, Oracle Red Bull - Power on, Oavsett om du vill ordna en oförglömlig fest eller spendera lite tid ensam och lyssna på din favoritmusik, med Power On-kollektionen skapar du den perfekta atmosfären för att uppleva dina speciella stunder. Högteknologisk kvalitet, modern design, avancerade funktioner: detta breda urval av ORACLE RED BULL RACING-enheter har skapats för att inte göra musik- och ljudentusiaster besvikna. Liten i storlek, enorm i ljudprestanda, Denna 30 W trådlösa högtalare är den perfekta kombinationen av ljudkraft, kompakt design och total mångsidighet. Ta med den vart du vill och förvandla varje ögonblick till en oförglömlig musikupplevelse. RMS-effekt: 2x12 W för balanserat och dynamiskt ljud 30 W integrerad högtalare för intensiv bas och kristallklar diskant. Mycket kraft på liten yta, Perfekt för hemmet, fester, resor och alla dina ljudäventyr. Flerfärgade LED-lampor för att skapa rätt atmosfär vid alla tillfällen, Elegant och tåligt tygfrontgaller, Trådlös anslutning, Integrerat handtag för omedelbar bärbarhet, Specifikationer: Storlek L*B*H: 97 x 107 x 230 mm, Max effekt: 2x24 W, RMS: 2x12 W, Högtalare: 30 W, Batteri: 11,1 V 2000 mAh x 3, Laddningsspänning: 5 V 1,5 A, Laddningstid: 3–4 timmar, Funktion: MicroSD-kortplats, USB, AUX, enkel trådlös anslutning, Belysning: Flerfärgade LED-lampor, Nätöverdrag: Grillduk, Övrigt: 1 handtag, Laddare ingår inte.

Produktspecifikationer

Kategori: Bluetooth-højttalere
EAN: 8021735222552
Varenr.: D34393
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bluetooth-højttaler 30W – Blå
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bluetooth-højttaler 30W – Blå billede

Produktinformation

Mød den bærbare højttaler, der er lille i størrelse, men kraftfuld i lyd. Vores trådløse højttaler er din billet til at forvandle ethvert rum til en koncertsal, uanset om du er vært for en livlig fest eller nyder en solo-jamsession. Med sit kompakte design og kraftfulde 30W output er denne højttaler din ultimative lydpartner, klar til at løfte hvert øjeblik med rig, dynamisk lyd. Kompakt, men kraftfuld 30W højttaler til fordybende lyd. Flerfarvede LED-lys til at skabe den perfekte stemning. Holdbar stofgitter for et elegant og stilfuldt look. Ubesværet trådløs forbindelse til problemfri streaming. Integreret håndtag for nem bærbarhed. Forestil dig friheden ved at tage din musik med overalt, med en højttaler, der leverer krystalklare diskanter og dyb, resonant bas. Uanset om det er en grillfest i baghaven eller en weekendtur, er denne højttaler designet til at holde de gode tider kørende. Læg i kurven for at gøre hvert øjeblik til en mindeværdig lydoplevelse. Specifikationer Mål: 97 x 107 x 230 mm Maksimal effekt: 2x24 W RMS: 2x12 W Højttaler: 30 W Batteri: 11,1 V 2000 mAh x 3 Opladespænding: 5 V 1,5 A Opladetid: 3-4 timer Funktioner: MicroSD-slot, USB, AUX, trådløs forbindelse Belysning: Flerfarvede LED-lys Overtræk: Stofgitter Ekstraudstyr: 1 håndtag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 1.18g
Artikel nr.: ONC-A15886
EAN: 8021735222552
Varenr.: 138991
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Red Bull Racing Bluetooth‑højttaler - Blå
499 kr
Til butik
Red Bull Racing Bluetooth‑højttaler - Blå billede

Produktinformation

Det integrerede håndtag og 30 W effekt gør Red Bull Racing Bluetooth‑højttaler - Blå klar til hjemmet, udendørsbrug, rejser og fester. Trådløs forbindelse via Bluetooth betyder, at du kan afspille musik uden faste kabler. Med et output på 2x12 W leverer højttaleren lyd til forskellige hverdagssituationer. Flerfarvede LED-lys tilføjer visuel stemning, når du vil gøre lidt ekstra ud af musikken. Håndtaget gør højttaleren nem at tage med, og dimensionerne på 97 x 107 x 230 mm gør den let at placere, hvor den passer ind. Tilslutningsmuligheder som MicroSD, USB og AUX betyder, at du både kan streame trådløst og afspille direkte fra kort, USB-enheder eller via kabel. Batteriet har en kapacitet på 11,1 V 2000 mAh x 3 og en opladningstid på 3–4 timer. Stoffilter som materiale giver et net­overtræk, der skjuler højttalerenhederne bag fronten. I pakken: Red Bull Racing Bluetooth‑højttaler - Blå.

Produktspecifikationer

Kategori: Bluetooth højttalere
Artikel nr.: RDBSPEAKER30W
EAN: 8021735222552
Varenr.: 47937

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK379 kr438 krKøb
2Estore DK479 kr479 krKøb
3Av-Cables DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå

PriceData har fulgt prisen på Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå i 135 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Oracle Red Bull Racing Högtalare Bluetooth 30W RB-SK420 Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026379 kr47 kr (11%)
13. maj 2026426 kr39 kr (8%)
11. apr. 2026465 kr34 kr (7%)
4. apr. 2026499 kr30 kr (6%)
3. apr. 2026529 kr30 kr (6%)
25. feb. 2026499 kr60 kr (11%)
19. jan. 2026559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret