Gå til hovedindhold

Cleanline Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs |

CleanlineRengøringsmidlerEAN: 5701084024429
Pris fra 89 krtil 169,94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80,94 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 10. maj

Sammenlign priser på Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opvasketabs , Cleanline All-in-One 80pcs
89 kr
Til butik
Opvasketabs , Cleanline All-in-One 80pcs billede

Produktspecifikationer

Mærke: Cleanline
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 25072
EAN: 5701084024429
Varenr.: 24419680
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs |
99,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
All-in one opvasketabs 80stk
-10%114,79 kr
Før 127,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Line Opvasketabs All-In-One 80 stk.
122,5 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opvasketabs Cleanline All-in-one 80stk Svanemærket
169,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
2Sikkerhedsgiganten99,94 kr99,94 krKøb
3RedOffice Konpap114,79 kr114,79 krKøb
4Specialbutikken122,5 kr122,5 krKøb
5Nova Nordic A/S169,94 kr169,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs |

PriceData har fulgt prisen på Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 122,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Opvasketabs All-in-one 80 stk svanemærket | Maskinopvask | Opvasketabs | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202689 kr2,29 kr (3%)
16. maj 202691,29 kr7,29 kr (9%)
10. maj 202684 kr6,86 kr (8%)
9. maj 202690,86 kr6,86 kr (8%)
15. apr. 202684 kr4 kr (5%)
5. apr. 202688 kr1 kr (1%)
25. mar. 202689 kr1 kr (1%)
23. mar. 202688 kr2 kr (2%)
22. mar. 202690 kr1 kr (1%)
20. mar. 202689 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret