Gå til hovedindhold

Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort

MpmOpvaskemaskinerEAN: 5903151067371
Pris fra 2.437 krtil 2.519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.405 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstÃ¥ende, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2437 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MPM-45-ZMF-02 freestanding dishwasher
2.437 kr
Til butik
MPM-45-ZMF-02 freestanding dishwasher billede

Produktinformation

MPM-45-ZMF-02 freestanding dishwasher

Produktspecifikationer

Mærke: MPM Product
Artikel nr.: MPM-45-ZMF-02
EAN: 5903151067371
Varenr.: 1003535314
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort
2.499 kr
Til butik
Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort billede

Produktinformation

Fordele ved opvaskemaskine 45 cmMPM MPM-45-ZMF-02 er en slank, fritstående opvaskemaskine i elegant sort, der passer perfekt i mindre køkkener uden at gå på kompromis med funktionalitet. Den rummer 10 kuverter og tilbyder 7 vaskeprogrammer - fra hurtig 65 °C til Intensiv 70 °C, Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Silent 50 °C, Forvask og et favoritvalg. Med automatisk program, udsat start op til 24 timer og støjniveau på 47 dB får du fleksibel og behagelig hverdagshjælp.Gennemtænkt design og nem betjeningMaskinen har justerbar overkurv, knapbetjening og indbygget display i rustfrit stål-look. Den åbner døren automatisk efter endt program for effektiv tørring via varmeveksler-system. Indikator for afspændingsmiddel hjælper dig med altid at få skinnende rent resultat.Effekt og forbrugTilslutning: 220–240 V, 2.100 W, 10 A. Vandforbrug pr. cyklus er 9 l, energiklasse D (67 kWh pr. 100 cyklusser). Standardcyklus tager 225 min., og maksimal temperatur er 70 °C. Leveres med tilløbsslange 1,5 m, afløbsslange 1,4 m og ledning 1,5 m.Placering: FritståendeBreddeklasse: 45 cmFarve på dør: SortBetjening: Knapper med indbygget displayKurve: Justerbar overkurvKapacitet: 10 kuverterProgrammer: 7 (Hurtig 65 °C, Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Favorit, Silent 50 °C, Forvask, Intensiv 70 °C)Tørring: Varmeveksler, automatisk døråbningStøj: 47 dB (klasse B)Udsat start: Op til 24 tEnergiklasse: D, 67 kWh pr. 100 cyklusserVandforbrug: 9 l pr. cyklusNetspænding/frekvens: 220–240 V / 50–60 HzTilkoblet effekt: 2.100 W; Strøm: 10 AMaks. temperatur: 70 °CSlangelængder: Tilløb 1,5 m; Afløb 1,4 m; Ledning 1,5 m...

Produktspecifikationer

Mærke: Mpm
Kategori: Opvaskemaskiner
Vægt: 59.21g
EAN: 5903151067371
Varenr.: 1909962
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort
2.519 kr
Til butik
Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort billede

Produktinformation

Fordele ved opvaskemaskine 45 cmMPM MPM-45-ZMF-02 er en slank, fritstående opvaskemaskine i elegant sort, der passer perfekt i mindre køkkener uden at gå på kompromis med funktionalitet. Den rummer 10 kuverter og tilbyder 7 vaskeprogrammer – fra hurtig 65 °C til Intensiv 70 °C, Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Silent 50 °C, Forvask og et favoritvalg. Med automatisk program, udsat start op til 24 timer og støjniveau på 47 dB får du fleksibel og behagelig hverdagshjælp.Gennemtænkt design og nem betjeningMaskinen har justerbar overkurv, knapbetjening og indbygget display i rustfrit stål-look. Den åbner døren automatisk efter endt program for effektiv tørring via varmeveksler-system. Indikator for afspændingsmiddel hjælper dig med altid at få skinnende rent resultat.Effekt og forbrugTilslutning: 220–240 V, 2.100 W, 10 A. Vandforbrug pr. cyklus er 9 l, energiklasse D (67 kWh pr. 100 cyklusser). Standardcyklus tager 225 min., og maksimal temperatur er 70 °C. Leveres med tilløbsslange 1,5 m, afløbsslange 1,4 m og ledning 1,5 m.Placering: FritståendeBreddeklasse: 45 cmFarve på dør: SortBetjening: Knapper med indbygget displayKurve: Justerbar overkurvKapacitet: 10 kuverterProgrammer: 7 (Hurtig 65 °C, Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Favorit, Silent 50 °C, Forvask, Intensiv 70 °C)Tørring: Varmeveksler, automatisk døråbningStøj: 47 dB (klasse B)Udsat start: Op til 24 tEnergiklasse: D, 67 kWh pr. 100 cyklusserVandforbrug: 9 l pr. cyklusNetspænding/frekvens: 220–240 V / 50–60 HzTilkoblet effekt: 2.100 W; Strøm: 10 AMaks. temperatur: 70 °CSlangelængder: Tilløb 1,5 m; Afløb 1,4 m; Ledning 1,5 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mpm
Kategori: Opvaskemaskiner
Vægt: 59.21g
EAN: 5903151067371
Varenr.: 1909962

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstÃ¥ende, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.437 kr2.437 krKøb
2Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
3Vivas DK2.519 kr3.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstående, sort

PriceData har fulgt prisen på Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstÃ¥ende, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.399 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 3.272,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.499 kr.

Den nuværende pris på 2.437 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstÃ¥ende, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Opvaskemaskine 45 cm - MPM MPM-45-ZMF-02, fritstÃ¥ende, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.437 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.438 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.439 kr5 kr (0%)
30. maj 20262.434 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.432 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.434 kr6 kr (0%)
24. maj 20262.428 kr3 kr (0%)
23. maj 20262.425 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.423 kr7 kr (0%)
18. maj 20262.430 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret