Gå til hovedindhold

Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens

OptomaIsenkramEAN: 5055387667754
Pris fra 12.345 krtil 15.268 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.923 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.227 kr 8. maj

Sammenlign priser på Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12345 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens
12.345 kr
Til butik
Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor, laser, 3D, 5500 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, LAN, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektor
Artikel nr.: E9PD7M201EZ1-EOL
EAN: 5055387667754
Varenr.: 3468024
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ZH520 DLP FULL HD Laser
13.529 kr
Til butik
Optoma ZH520 DLP FULL HD Laser billede

Produktinformation

Optoma ZH520 DLP FULL HD Laser (E9PD7M201EZ1) Optoma ZH520 DLP FULL HD Laser, modellnummer E9PD7M201EZ1, er den perfekte løsning til dem, der kræver pålidelig ydeevne og enestående billedkvalitet. Med laserlyskilde-teknologi tilbyder denne projektor skarp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Forside
EAN: 5055387667754
Varenr.: 32148
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ZH520 DLP-projektor Full HD HDMI
15.268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK12.345 kr12.345 krKøb
2Ultrashop13.529 kr13.529 krKøb
3CompuMail DK15.268 kr15.268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens i 181 dage. Laveste pris i perioden er 10.999 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 15.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.760 kr.

Den nuværende pris på 12.345 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Optoma Projektor ZH520 - 1920 x 1080 - 5500 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202612.345 kr375 kr (3%)
2. jun. 202611.970 kr376 kr (3%)
1. jun. 202612.346 kr188 kr (1%)
29. maj 202612.534 kr631 kr (5%)
28. maj 202613.165 kr364 kr (3%)
25. maj 202613.529 kr1.740 kr (11%)
24. maj 202615.269 kr1.740 kr (13%)
23. maj 202613.529 kr977 kr (8%)
22. maj 202612.552 kr977 kr (7%)
13. maj 202613.529 kr2.264 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret