Gå til hovedindhold

Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT

EpsonIsenkramEAN: 8715946697451
Pris fra 96.099 krtil 114.814 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18.715 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96.089 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96099 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EB-PU2010W
96.099 kr
Til butik
Epson EB-PU2010W billede

Produktinformation

Epson EB-PU2010W er en kraftfuld og alsidig projektor, der er designet til professionelle præsentationer og store venue-installationer. Med producentvarenummer V11HA52940 leverer denne enhed en imponerende lysstyrke på 10.000 lumen og WUXGA-opløsning, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Forside
EAN: 8715946697451
Varenr.: 22691
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Eb-pu2010w (no Lens)
98.589 kr
Til butik
Epson Eb-pu2010w (no Lens) billede

Produktinformation

10 000 ANSI lumen leverer lyse billeder til brug i store lokaler WUXGA 1920x1200-opløsning giver skarpe, detaljerede præsentationer Laserlyskilde holder op til 20 000 t, hvilket reducerer vedligeholdelsesbehovet Netværks- og administrationsprotokoller muliggør fjernstyring og overvågning Udskiftelig linse, bredt kasteforhold og keystone gør installationen fleksibel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Professionelle projektorer
Artikel nr.: V11HA52940
EAN: 8715946697451
Varenr.: 5011355813
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-PU2010W - 1920 x 1200 - 10000 ANSI lumens
98.590 kr
Til butik
Epson Projektor EB-PU2010W - 1920 x 1200 - 10000 ANSI lumens billede

Produktinformation

3LCD-projektor Epson EB-PU2010W leverer WUXGA (1920 x 1200) opløsning med 10,000 ANSI lumens, laserlyskilde, HDR og 4K Enhancement til lys, detaljeret projektion med høj kontrast. Designet som en linsefri "body only"-installationsprojektor understøtter den et bredt udvalg af valgfrie linser-inkl. en zero-offset ultra-short-throw-linse-så det er nemt at tilpasse opsætningen til udfordrende miljøer. Indbyggede værktøjer og software understøtter avancerede multi-projektor-teknikker som edge blending, stacking, projection mapping og netværksbaseret kontrol, med LAN-tilslutning samt grænseflader inkl. HDMI, HDBaseT og 3G-SDI ind/ud. 10,000 lumens hvid- og farvelysstyrke WUXGA 16:10 opløsning med 4K Enhancement og HDR Laserlyskilde med op til 20,000 timer (Normal) / 30,000 timer (Eco) Edge blending, stacking og multi-projektor-styring via Epson Projector Professional Tool Indbygget medieafspiller med netværksupload og USB-playliste-afspilning Tilslutning: Ethernet, HDMI, HDBaseT, VGA, DVI, 3G-SDI ind/ud Ideel til skalerbare, professionelle installationer, hvor fleksibelt linsevalg, høj lysstyrke og strømlinet multi-projektor-opsætning hjælper med at skabe effektfulde storformatsvisninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HA52940
EAN: 8715946697451
Varenr.: 2986873
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT
114.814 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop96.099 kr96.099 krKøb
2Dustin DK98.589 kr98.675,25 krKøb
3Proshop DK98.590 kr98.590 krKøb
4CompuMail DK114.814 kr114.814 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT

PriceData har fulgt prisen på Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT i 144 dage. Laveste pris i perioden er 80.619 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 98.590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94.816 kr.

Den nuværende pris på 96.099 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Epson EB-PU2010W 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI DVI 3G-SDI HDBaseT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202696.099 kr20 kr (0%)
25. maj 202696.119 kr2.471 kr (3%)
24. maj 202698.590 kr2.471 kr (3%)
20. maj 202696.119 kr20 kr (0%)
19. maj 202696.099 kr2.491 kr (3%)
18. maj 202698.590 kr2.491 kr (3%)
1. maj 202696.099 kr10 kr (0%)
25. apr. 202696.089 kr10 kr (0%)
24. apr. 202696.099 kr25 kr (0%)
23. apr. 202696.124 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret