Gå til hovedindhold

Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720

OptomaElektronikEAN: 5060059046744
Pris fra 535 krtil 681 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 6. maj

Sammenlign priser på Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma OCM818W-RU - White
535 kr
Til butik
Optoma OCM818W-RU - White billede

Produktinformation

OCM818 - Universelt fladt projektorbeslag passer til næsten alle projektorer og er velegnet til installation på kontoret eller derhjemme. Det er nemt at montere takket være det unikke lavprofil-design, der giver mulighed for hurtig justering og problemfri vedligeholdelse af projektoren. Passer til de fleste Optoma-projektorer (Undtaget: TX783/TX783L/EX330/EW330/EP7155/TX7155/EP1691)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektortilbehoer Beslag
Artikel nr.: OCM818W-RU
EAN: 5060059046744
Varenr.: 2451074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720
546 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma OCM818W Monteringssæt 15kg Projektor
650 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Monteringsbeslag, Ocm818w-ru, Til Loft, Hvid
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK535 kr574 krKøb
2CS MEGASTORE DK546 kr585 krKøb
3CompuMail DK650 kr650 krKøb
4Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720

PriceData har fulgt prisen på Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 501 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Optoma OCM818W-RU - Monteringssæt (flush loft montering) - for projektor - hvid - loftsmonterbar - for Optoma DS322, DX322, HD28, HZ40, S336, UHD35, UHD38, UHZ50, X381, X400, ZU500, ZU720 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026535 kr2 kr (0%)
22. maj 2026537 kr2 kr (0%)
21. maj 2026535 kr1 kr (0%)
20. maj 2026534 kr4 kr (1%)
16. maj 2026530 kr3 kr (1%)
14. maj 2026527 kr7 kr (1%)
12. maj 2026520 kr3 kr (1%)
10. maj 2026523 kr3 kr (1%)
9. maj 2026526 kr13 kr (2%)
7. maj 2026539 kr29 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret