Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid)

EL-GrossistenLamperEAN: 5740031818391
Pris fra 165 kr
5 forhandlere

Sammenlign priser på Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid)
165 kr
Til butik
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

Opladelig RGB+CCT LED bord- og natlampe Denne kompakte LED-lampe er udviklet til praktisk belysning i hjemmet, uanset om behovet er en natlampe til soveværelset, en effektlampe til skrivebordet eller en bærbar lyskilde til værkstedet. Modellen er udført i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Genopladelige bordlamper
EAN: 5740031818391
Varenr.: 32821
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe, hvid, touch dmpbar, IP20, 5W, RGB + CCT (varm til kold hvid)
165 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid)
165 kr
Til butik
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

Oplev alsidighed og stil med den opladelige RGB+CCT LED bord/natlampe i hvid, der er ideel til både afslapning og funktionel belysning i hjemmet. Perfekt som hygge lampe i stuen, på gamerværelset, på bordet som en effektlampe eller som vågelampe til de sm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Genopladelige bordlamper
EAN: 5740031818391
Varenr.: 32821
Gå til LEDSTRIPS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid)
165 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opladelig RGB+CCT LED bordlampe/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs, 5W, RA80
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store165 kr165 krKøb
2WATTOO.DK165 kr165 krKøb
3DetLED.dk165 kr165 krKøb
4LEDSTRIPS.dk165 kr165 krKøb
5EL-GROSSISTEN165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid)

PriceData har fulgt prisen på Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) i 180 dage. Den nuværende pris er 165 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Opladelig RGB+CCT LED bord/natlampe - Hvid, touch dæmpbar, IP20 indendørs - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : RGB + CCT (Varm til Kold Hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. dec. 2025165 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret