Gå til hovedindhold

Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP

WavinSanitetEAN: 5708525229122
Pris fra 2.781,25 krtil 3.387,93 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 606,68 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.225 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2781.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tegra PP opføringsrør uden muffe, 600x2000mm
2.781,25 kr
Til butik
Wavin Tegra PP opføringsrør uden muffe, 600x2000mm billede

Produktinformation

Wavin opføringsrør 600 mm, korrugeret PP uden muffeLængde: 2000 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Opføringsrør
EAN: 5708525229122
Varenr.: 191939602
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP
2.827 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tegra PP opføringsrør uden muffe, 600x2000mm
2.877 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin 600 x 2000 mm PP-opfringsrr uden muffe
3.158 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 600 x 2000 mm PP-opføringsrør uden muffe
3.387,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk2.781,25 kr2.781,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.827 kr3.026 krKøb
3Elvvs.dk2.877 kr2.877 krKøb
4WATTOO.DK3.158 kr3.158 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.387,93 kr3.387,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP

PriceData har fulgt prisen på Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.066,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 2.781,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.428 kr.

Den nuværende pris på 2.781,25 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Opføringsrør 600x2000mm - korrugeret uden muffe. Wavin Tegra PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.781,25 kr130,25 kr (5%)
25. maj 20262.651 kr130,25 kr (5%)
24. maj 20262.781,25 kr129,25 kr (5%)
23. maj 20262.652 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.651 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.652 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.651 kr426 kr (19%)
24. apr. 20262.225 kr301 kr (12%)
23. apr. 20262.526 kr301 kr (14%)
28. mar. 20262.225 kr284 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret