Gå til hovedindhold

Actona Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder

ActonaBogskabe og reolerEAN: 5713941377579
Pris fra 1.819 krtil 2.026 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.111,2 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1819 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder
1.819 kr
Til butik
Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Alira-reolen, en perfekt balance mellem moderne æstetik og funktionalitet, der vil komplementere ethvert hjem. Fremstillet med en ramme og steldesign i mat sort ru pulverlakeret stål, står reolen solidt på fire kvadratiske ben,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Reoler
Farve: Mat vild eg
EAN: 5713941377579
Varenr.: 2251108
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Seaford reol 2 skuffer 4 hylder natur
2.026 kr
Til butik
Seaford reol 2 skuffer 4 hylder natur billede

Produktinformation

Seaford reolen er et funktionelt og stilfuldt opbevaringsmøbel, der kombinerer moderne design med praktisk opbevaring. Den er udstyret med to rummelige skuffer og fire åbne hylder, hvilket gør den ideel til både opbevaring og udstilling af bøger, dekorationer eller andre småting. Den naturlige træfinish giver et varmt og indbydende udseende, mens den sorte metalramme skaber en flot kontrast, der tilføjer et industrielt touch. Reolen er perfekt til stuen, kontoret eller entréen og passer godt ind i både moderne og nordisk inspirerede hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Reoler
Materiale: MDF
Størrelse: 77 cm x 185 cm
Vægt: 22g
Artikel nr.: 11-0000109279
EAN: 5713941377579
Varenr.: 11-0000109279

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.819 kr1.819 krKøb
2ebuy24 DK2.026 kr2.375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder

PriceData har fulgt prisen på Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.111,2 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 1.819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.819 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Opbevaringsreol Signature Alira - mat vild eg og sort stål 185x77x35 cm, 2 skuffer 4 hylder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.819 kr154,9 kr (9%)
26. maj 20261.664,1 kr154,9 kr (9%)
24. maj 20261.819 kr154,9 kr (9%)
16. maj 20261.664,1 kr154,9 kr (9%)
26. apr. 20261.819 kr430 kr (31%)
8. apr. 20261.389 kr277,8 kr (25%)
6. apr. 20261.111,2 kr299,8 kr (21%)
5. apr. 20261.411 kr299,8 kr (27%)
23. mar. 20261.111,2 kr277,8 kr (20%)
22. mar. 20261.389 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret