Gå til hovedindhold

Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm

House DoctorSundhed og skønhedEAN: 5707644793309
Pris fra 142 krtil 339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 10. maj

Sammenlign priser på Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Kurv, Bath, 26 cm, sort
-62%142 kr
Før 369,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Kurv, Bath, 26 cm, sort billede

Produktinformation

Gør plads til dine sæber, shampoo og andre plejeprodukter til badet med denne metalkurv fra House Doctor. Den trekantede kurv er lavet af rustfrit stål og har fået en sort finish, der giver den et tidløst look. Montér den i hjørnet af dit brusebad, så du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Farve: Sort
EAN: 5707644793309
Varenr.: HD205343012
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor Bath Corner Basket - sort
-60%147,98 kr
Før 369,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Bath Corner Basket - sort billede

Produktinformation

House Doctor Bath Corner Basket - Black er en smart metalkurv til opbevaring af dine sæber, shampoo og andre plejeprodukter i badet. Den trekantede kurv er lavet af rustfrit stål og har fået en sort finish, der giver den et tidløst look. Montér den i hjør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Health & Beauty
EAN: 5707644793309
Varenr.: 122648
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hjørnekurv Bath sort metal - House Doctor
-30%251,3 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hjørnekurv Bath sort metal - House Doctor billede

Produktinformation

Bath hjørnekurv fra House Doctor til badeværelset i sort rustfri stål. Kurven er praktisk i badet til opbevaring af shampoo, balsam og sæber. Hjørnekurven optager ikke meget plads, og det er nemt at få fat i indholdet. En flot kurv fra House Doctor og en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Badeværelset
EAN: 5707644793309
Varenr.: 62945
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm
-15%270 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kurv "Bath" sort finish - House Doctor - Trekantet
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop142 kr142 krKøb
2NiceHair.dk147,98 kr147,98 krKøb
3Fenomen.dk251,3 kr251,3 krKøb
4Likehome.dk270 kr270 krKøb
5Mostersskur.dk339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm

PriceData har fulgt prisen på Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 287,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Opbevaringskurv til brusehjørne House Doctor Bath sort rustfrit stål 9,5x26x26 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026142 kr109,3 kr (43%)
23. maj 2026251,3 kr109,3 kr (77%)
21. maj 2026142 kr1 kr (1%)
10. maj 2026141 kr110,3 kr (44%)
9. maj 2026251,3 kr110,3 kr (78%)
5. maj 2026141 kr94 kr (40%)
4. maj 2026235 kr94 kr (67%)
18. apr. 2026141 kr98 kr (41%)
17. apr. 2026239 kr98 kr (70%)
25. feb. 2026141 kr98 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret