Gå til hovedindhold

3 Sprouts Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie

Pris fra 305 krtil 368 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3 Sprouts Opbevaringskasse med låg, Krokodille
305 kr
Til butik
3 Sprouts Opbevaringskasse med låg, Krokodille billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3 Sprouts
Kategori: Børnemøbler
Farve: 1
Artikel nr.: ITCCRO
EAN: 0748252080837
Varenr.: 4913247
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
3 Sprouts - Opbevaringskasse - Grøn Krokodille
319,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3 Sprouts Legetøjskiste - grøn krokodille
327 kr
Til butik
3 Sprouts Legetøjskiste - grøn krokodille billede

Produktinformation

Få børnene til at hjælpe med at rydde op takket være denne smukke og farverige legetøjskiste. Legetøjskisten fra 3 Sprouts er det perfekte organiseringsværktøj til ethvert værelse. Alle fire sider er forstærket med pap, og kisten ser flot ud, selv når den er tom, og låget holder alt legetøjet ude af syne. Kisten gør det nemt for børn hurtigt at hælde alt legetøjet ud på gulvet - og rydde op igen. Den er lavet af 100 % polyester og kan nemt rengøres. Nyttige oplysninger om 3 Sprouts Toy Chest: Mål: 61 cm x 37 cm x 38 cm, 100 % polyester, 100 % polyester, applikation, 100% pap, Pleje: Vask med pletter, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: 3 Sprouts
Kategori: Opbevaring
EAN: 0748252080837
Varenr.: C82330
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie
339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3 Sprouts Opbevaringskasse med låg, Crocodile
368 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK305 kr374 krKøb
2Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
3Teknikproffset DK327 kr386 krKøb
4SimplyOrganized339 kr339 krKøb
5Proshop DK368 kr407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie

PriceData har fulgt prisen på Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie i 184 dage. Laveste pris i perioden er 245,97 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Opbevaringskasse med låg (flere varianter) Multi Tekstil 61cm x 37cm x 38cm Cro - Multi - 61cm x 37cm x 38cm - Pixie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026305 kr13 kr (4%)
6. maj 2026318 kr13 kr (4%)
25. apr. 2026305 kr14,95 kr (5%)
21. apr. 2026319,95 kr7,05 kr (2%)
20. apr. 2026327 kr7,05 kr (2%)
14. apr. 2026319,95 kr7,05 kr (2%)
13. apr. 2026327 kr7,05 kr (2%)
27. mar. 2026319,95 kr16,05 kr (5%)
26. mar. 2026336 kr16,05 kr (5%)
12. mar. 2026319,95 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret