Gå til hovedindhold

Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.)

LeitzHaveredskaberEAN: 4002432116522
Pris fra 178 krtil 555 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172,34 kr 4. maj

Sammenlign priser på Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Opbevaringsboks MyBox WOW Small med låg Blå
178 kr
Til butik
Leitz Opbevaringsboks MyBox WOW Small med låg Blå billede

Produktinformation

5 liter, B 318 x H 128 x D 191 mm. Unik tofarvet design. Uigennemsigtigt materiale med skinnende finish. Godkendt til fødevarer. Stilfuld opbevaring af A5 dokumenter, tidsskrifter, forskelligt hjemme- eller kontortilbehør og fødevarer. Stilfuld tofarvet boks til hurtig og let organisering og smart opbevaring Kombineret med Small opbevaringsbakke eller Small organiser bakken er dette den optimale løsning til organisering af ting og sager Lavet i robust, ridseafvisende og vandtæt plastmateriale, der giver et premium udseende. Fødevaregodkendt. BPA fri. Pladsbesparende: Leitz MyBox Large kan stables med 2 x MyBox Small på en standard hylde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Arkivering Opbevaring
Artikel nr.: 52291036
EAN: 4002432116522
Varenr.: 2624666
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Opbevaringsboks MyBox S hvid/blå
212,5 kr
Til butik
Opbevaringsboks MyBox S hvid/blå billede

Produktinformation

Leitz MyBox ® modulære opbevaringssystem giver en unik stil til dit hjem eller kontor. Opbevaringsboksen er robust og lavet i premium kvalitets materiale i en højglans finish med tofarve effekt. Til hurtig, let og attraktiv opbevaring af A5 dokumenter, ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Opbevaring
EAN: 4002432116522
Varenr.: DP-LTZ52291036
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz MyBox Small - Opbevaringsboks - 5 liter - metalblå
555 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK178 kr217 krKøb
2HUMA.dk212,5 kr212,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK555 kr594 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Opbevaringsboks Leitz MyBox WOW Small med låg Blå - (4 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026178 kr5,66 kr (3%)
4. maj 2026172,34 kr5,66 kr (3%)
23. jan. 2026178 kr13 kr (8%)
22. jan. 2026165 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret