Gå til hovedindhold

OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort

OnePlusBatteriopladere – genereltEAN: 6921815630159
Pris fra 229 krtil 397 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 28. maj

Sammenlign priser på OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OnePlus powerbank 10.000 mAh 22,5 W med USB‑C - Sort
-32%229 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OnePlus powerbank 10.000 mAh 22,5 W med USB‑C - Sort billede

Produktinformation

OnePlus - Powerbank - magnetisk ring - 10000 mAh - 22.5 watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sortGenereltDesignet til: Mobiltelefonsmart-urtrådløse ørespidserFås i farverne: SortProdukttype: PowerbankStrømenhedAntal inputstikforbindelser: 1Egenskaber: LED-indikatorrejsevenligt designlavspændings-opladningstilstandhurtigopladendekompakt designtransportabelInput-stik: 24 pin USB-CMax. elektrisk strøm: 3 AOutput-stikforbindelser: Total 2: 24 pin USB-CStrømenhedsoplysninger: Strømbank: 24 pin USB-C - output - 12 V - 22.5 W - 1.87 A | Strømbank: 24 pin USB-C - output - 12 V - 22.5 W - 1.87 AStrømforsyning: 22.5 wattBatteriEgenskaber: Indikatorknap for strømniveauKapacitet: 10000 mAhTeknologi: LitiumionDiverseMedfølgende ledninger: USB-C indbygget kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.27g
EAN: 6921815630159
Varenr.: 2170871
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank Powerbank - Sort - 10000 mAh
-55%249 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Grab-and-Go-lommeoplader Indbygget datakabel, kompakt og bærbar, nem at transportere og opbevare. Bærbar strømstation til nem rejse Understøtter PD22,5 W hurtigopladning. Sig farvel til batteriangst. Kompakt strøm, bred kompatibilitet Oplader flere enheder, herunder telefoner, ure og øretelefoner. Dobbeltklik på tænd/sluk-knappen for at gå til lavstrømsfunktion, der intelligent tilpasser sig forskellige opladningsbehov. Batteri med høj kapacitet, langvarig strøm 10.000 mAh lithium-ion-batteri med høj densitet giver dig mulighed for at spille, mens du oplader. Smart temperaturregulering for kølig opladning Præcist internt layout kombineret med NTC-modstandens aktive temperaturregulering reducerer effektivt varmeudviklingen. Magnetisk greb for nem håndtering Den nye magnetiske økologi sidder fast og problemfrit, så du har hænderne fri. Flyvenlig rejsekammerat Overholder internationale flystandarder for nem boarding.

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 5411100022
EAN: 6921815630159
Varenr.: 3410769
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OnePlus powerbank 10.000 mAh 22,5 W med USB‑C - Sort
-31%249 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OnePlus powerbank 10.000 mAh 22,5 W med USB‑C - Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.27g
EAN: 6921815630159
Varenr.: 2170871
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OnePlus Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-C Sort
269 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OnePlus Powerbank 10000mAh 22.5Watt 1xUSB-C Sort
397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK229 kr229 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3Vivas DK249 kr318 krKøb
4CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
5Ultrashop269 kr269 krKøb
6CompuMail DK397 kr397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort

PriceData har fulgt prisen på OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort i 99 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for OnePlus - Powerbank - magnetic ring - 10000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026229 kr80 kr (54%)
28. maj 2026149 kr1 kr (1%)
27. maj 2026150 kr4 kr (3%)
25. maj 2026154 kr4 kr (3%)
24. maj 2026158 kr4 kr (2%)
23. maj 2026162 kr4 kr (2%)
22. maj 2026166 kr4 kr (2%)
21. maj 2026170 kr4 kr (2%)
20. maj 2026174 kr8 kr (4%)
18. maj 2026182 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret