Gå til hovedindhold

Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah

XiaomiBatteriopladere – genereltEAN: 6941812737958
Pris fra 195 krtil 219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi WPB0507 Powerbank 5000mAh 20Watt 1xUSB-C Hvid
195 kr
Til butik
Xiaomi WPB0507 Powerbank 5000mAh 20Watt 1xUSB-C Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi WPB0507 - Powerbank - magnetisk - 5000 mAh - 18.5 Wh - 20 watt - 2.4 A (USB-C) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 59495
EAN: 6941812737958
Varenr.: 1003362927
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah
198 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Magnetic Power Bank 5000mAh GL Hvid
219 kr
Til butik
Xiaomi Magnetic Power Bank 5000mAh GL Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Magnetic Power Bank 5000mAh - Hvid Oplev den innovative Xiaomi Magnetic Power Bank med en kapacitet på 5000mAh, der sikrer, at dine enheder aldrig løber tør for strøm. Denne stilrene power bank i hvidt design er perfekt til både daglig brug og rejs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbank
EAN: 6941812737958
Varenr.: 95523

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK195 kr195 krKøb
2Proshop DK198 kr237 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah i 145 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 211 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Xiaomi power bank - magnetic - Li-Ion - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - Hvid - 5 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026195 kr1 kr (1%)
13. maj 2026194 kr4 kr (2%)
9. maj 2026198 kr4 kr (2%)
8. maj 2026194 kr5 kr (3%)
6. maj 2026189 kr5 kr (3%)
3. maj 2026194 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026198 kr9 kr (5%)
18. apr. 2026189 kr9 kr (5%)
17. apr. 2026198 kr13 kr (6%)
16. apr. 2026211 kr13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret