Gå til hovedindhold

OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå

OnePlusEAN: 6921815631316
Pris fra 395 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 382 kr 26. apr.

Sammenlign priser på OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OnePlus Nord Buds 4 Pro Ægte trådløse øretelefoner Grå
395 kr
Til butik
OnePlus Nord Buds 4 Pro Ægte trådløse øretelefoner Grå billede

Produktinformation

OnePlus Nord Buds 4 Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Artikel nr.: 5481159287
EAN: 6921815631316
Varenr.: 1004224700
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå
-4%479 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå
-4%499 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OnePlus Nord Buds 4 Pro Ægte trådløse øretelefoner Grå
519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus Nord Buds 4 Pro - Radiant Grey
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK395 kr395 krKøb
2Boligcenter DK479 kr479 krKøb
3Vivas DK499 kr568 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Proshop DK599 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå

PriceData har fulgt prisen på OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå i 42 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 395 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for OnePlus Nord Buds 4 Pro - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026395 kr13 kr (3%)
26. apr. 2026382 kr8 kr (2%)
24. apr. 2026390 kr22 kr (5%)
22. apr. 2026412 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret