Gå til hovedindhold

One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme

Pris fra 1.029 krtil 1.318 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 954 kr 14. mar.

Sammenlign priser på One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstativ One For All WM 7471 32-65" valnød
-13%1.029 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstativ One For All WM 7471 32-65" valnød billede

Produktinformation

One For All WM 7471 - Stativ - stativ med ben - for fladt panel - håndlavet træ - valnød, pistolmetal grå - skærmstørrelse: 32"-65" - gulvståendeGenereltBredde: 42 cmDybde: 138.5 cmFarve: Valnød, pistolmetal gråHøjde: 87 cmMateriale: Håndlavet træPakkeindhold: LydbarreholderVægt: 4.99 kgAV-møblerAnbefalet brug: Fladt panelAnbefaltet Display Størrelse: 32"-65"Design: Stativ med benFinish: KromJusteringer: Højde, panorerKabeladministration: Integreret kabeladministrationMaks. byrdevægt: 30 kgPanorering: 360°Placering/montering: GulvståendeType: StativVESA-monteringsinterface: 200 x 200 mm400 x 300 mm400 x 200 mm400 x 400 mm300 x 200 mm200 x 100 mm300 x 300 mmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - livstid...

Produktspecifikationer

Mærke: One For All
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.77g
EAN: 8716184071799
Varenr.: 1808428
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstativ One For All WM 7471 32-65" valnød
-13%1.049 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstativ One For All WM 7471 32-65" valnød billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: One For All
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.77g
EAN: 8716184071799
Varenr.: 1808428
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All WM 7471 Stativ Fladt panel 32"-65"
1.080 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All WM 7471 Stativ Fladt panel 32-65
1.139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme
1.318 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
2Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
3CompuMail DK1.080 kr1.080 krKøb
4Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
5Teknikproffset DK1.318 kr1.387 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme

PriceData har fulgt prisen på One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme i 147 dage. Laveste pris i perioden er 788 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for One for All WM7471 – Designet gulvstativ til 32–65" tv-skærme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.029 kr67 kr (7%)
18. mar. 2026962 kr8 kr (1%)
14. mar. 2026954 kr8 kr (1%)
30. jan. 2026962 kr29 kr (3%)
28. jan. 2026991 kr148 kr (13%)
27. jan. 20261.139 kr177 kr (18%)
23. jan. 2026962 kr70 kr (8%)
22. jan. 2026892 kr104 kr (13%)
9. jan. 2026788 kr200 kr (20%)
7. jan. 2026988 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret