Gå til hovedindhold

One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar

One for AllTv- og skærmbeslagEAN: 8716184066337
Pris fra 289 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 14. mar.

Sammenlign priser på One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til TV One For All Ultra Slim WM6611 32-84"
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægbeslag til TV One For All Ultra Slim WM6611 32-84" billede

Produktinformation

One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32"-84" - vægmonterbarGenereltMateriale: AluminiumskarbonstålPakkeindhold: VaterpasAV-møblerAnbefalet brug: Fladt panelAnbefaltet Display Størrelse: 32"-84"Maks. byrdevægt: 80 kgPlacering/montering: VægmonterbarType: BeslagVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm200 x 200 mm400 x 300 mm400 x 200 mm400 x 400 mm600 x 400 mm300 x 200 mm200 x 100 mm300 x 300 mmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - livstid...

Produktspecifikationer

Mærke: One For All
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 1.8g
EAN: 8716184066337
Varenr.: 1812301
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One for All WM6611 32–84" TV Wall Mount
298 kr
Til butik
One for All WM6611 32–84" TV Wall Mount billede

Produktinformation

The One For All WM6611 wall mount is designed for wall mounting televisions ranging from 32 to 84 inches. The wall mount is made of high-quality metal. The One For All WM6611 wall mount is designed for wall mounting televisions ranging from 32 to 84 inches. The wall mount is made of high-quality metal and features a powder-coated finish, giving it a very stylish look. The wall mount can support a weight of 80 kg. VESA compatibility is 100x100 – 400x400 and 600x400. The wall mount protrudes only 13 mm from the wall. The mount comes with a 10-year warranty. *The package includes the necessary screws for attaching the mount to the TV, as well as installation accessories for mounting the mount on stone, brick, and wood walls. If the wall mount is installed on drywall or other materials, separate mounting screws are required. In addition to these, the package also includes installation instructions. The wall mount features an "auto lock & easy release" mechanism that allows you to lock the wall-mounted part to the TV-mounted part. This same feature makes it much easier to remove the TV from the mount. The mount also features "smart leveling," which allows you to straighten the TV after installation if the wall mount is installed slightly crooked on the wall. For One For All wall mounts, there is a separate installation app (available on the Apple App Store or Google Play) called "One For All," where you can find installation instructions, an installation video, a spirit level, and other practical "tools" for the installation. Use the correct fasteners for Gyproc wall installations. Also check out a suitable cable channel for wall mounting, which conveniently hides the cables from view. Features: VESA 100x100 – 400x400, and 600x400 for 32–84" TVs Maximum weight 80 kg 13 mm from the wall* Includes screws for wall mounting 10-year warranty Made of high-quality metal. Durable and high-quality. Maximum TV weight 80 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Vægbeslag
EAN: 8716184066337
Varenr.: C40853
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All ULTRA SLIM WM 6611 Beslag Fladt panel 32"-84"
301 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar
304 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL WM6611 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84"
304 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til TV One For All Ultra Slim WM6611 32-84"
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All ULTRA SLIM WM 6611 Beslag Fladt panel 32-84
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK289 kr289 krKøb
2Teknikproffset DK298 kr357 krKøb
3CompuMail DK301 kr301 krKøb
4CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
5Proshop DK304 kr343 krKøb
6Vivas DK309 kr378 krKøb
7Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar i 136 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for One For All ULTRA SLIM WM 6611 - Beslag - for fladt panel - aluminiumskarbonstål - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026289 kr1 kr (0%)
17. maj 2026288 kr1 kr (0%)
16. maj 2026287 kr28 kr (11%)
14. mar. 2026259 kr14 kr (5%)
21. jan. 2026273 kr4 kr (1%)
20. jan. 2026269 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret