Gå til hovedindhold

ONEFORALL One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort

ONEFORALLElektronikEAN: 8716184074042
Pris fra 235 krtil 349 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort
235 kr
Til butik
One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort billede

Produktinformation

One for All SV 9430 - Antenne - kurvet panel - HDTV, radio - indendørs

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: SV9430 5G
EAN: 8716184074042
Varenr.: 1001651647
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL SV9430 5G
349 kr
Til butik
ONEFORALL SV9430 5G billede

Produktinformation

Indendørs TV-antenne leverer forstærket Freeview (DVB-T/T2)-modtagelse op til Full HD, med et 3G/4G/5G-blokfilter for et klart signal og et buet design for nem placering. ONEFORALL SV9430 5G er designet til maksimal digital TV-modtagelse og leveres med en hurtig opsætningsvejledning og et koaksialkabel til enkel installation, med anbefalet brug inden for 25 km fra nærmeste sender for bedste ydeevne. Forstærket modtagelse til digitale TV-udsendelser Kompatibel med Freeview (DVB-T/T2) Op til Full HD-understøttelse 3G/4G/5G-blokfilter hjælper med at afskærme mobiltelefonsignaler Buet design, der passer ind i enhver indretning Koaksialkabel og hurtig opsætningsvejledning medfølger Nyd pålidelig, krystalklar TV-modtagelse med en opsætning, der forbliver pæn og enkel.

Produktspecifikationer

Mærke: ONEFORALL
Kategori: Antenne
Artikel nr.: SV9430 5G
EAN: 8716184074042
Varenr.: 3417973

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK235 kr235 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort

PriceData har fulgt prisen på One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for One for All SV 9430 Antenne Kurvet panel Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026235 kr114 kr (33%)
16. maj 2026349 kr50 kr (17%)
12. maj 2026299 kr1 kr (0%)
6. maj 2026298 kr50 kr (14%)
22. apr. 2026348 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026349 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026348 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026349 kr114 kr (49%)
29. mar. 2026235 kr25 kr (10%)
26. mar. 2026260 kr25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret