Gå til hovedindhold

One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk

One for AllElektronikEAN: 8716184073540
Pris fra 209 krtil 218 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 5. mar.

Sammenlign priser på One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All SV 9311 fjernsynsantenne Indendørs
209 kr
Til butik
One For All SV 9311 fjernsynsantenne Indendørs billede

Produktinformation

One For All SV 9311. Placering: Indendørs, Produktfarve: Sort, Antenne kabellængde: 1 m. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: SV9311-5G
EAN: 8716184073540
Varenr.: 999516571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk
218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK209 kr209 krKøb
2CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk i 165 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for One For All SV 9311, Indendørs, Sort, 1 m, DVB-T, DVB-T2, 5000 m, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026209 kr9 kr (4%)
28. maj 2026218 kr9 kr (4%)
22. maj 2026209 kr32 kr (18%)
5. mar. 2026177 kr87 kr (33%)
27. jan. 2026264 kr87 kr (49%)
21. dec. 2025177 kr86,27 kr (33%)
19. dec. 2025263,27 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret