Gå til hovedindhold

Universal Electronics One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar

Pris fra 129 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar
129 kr
Til butik
One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: OneforAll
Kategori: Væg
Farve: 1
Artikel nr.: WM2141
EAN: 8716184064111
Varenr.: 4512538
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Universal Electronics One For All Smart WM 2141
145 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All WM2141 -varrellinen seinäteline 13-27" televisioille
154 kr
Til butik
One For All WM2141 -varrellinen seinäteline 13-27" televisioille billede

Produktinformation

Märke: One For All, Modell: WM2141, Kompatibel: För 13-27"" TV-apparater, VESA: 75×75 eller 100×100, Horisontell rotation: 90°, Vertikal rotation: 15°, Väggavstånd: 49-184 mm, Maximal belastning: 30 kg, 1 x One For All WM2141 väggfäste för 13-27"" TV, 1 x Skruvpaket.

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Vægbeslag
EAN: 8716184064111
Varenr.: C40918
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All Smart WM 2141
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3Teknikproffset DK154 kr213 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar i 165 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for One For All Smart WM 2141 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026129 kr25 kr (16%)
21. maj 2026154 kr25 kr (19%)
20. maj 2026129 kr25 kr (16%)
19. maj 2026154 kr9 kr (6%)
14. maj 2026145 kr16 kr (12%)
13. maj 2026129 kr23 kr (15%)
3. maj 2026152 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026154 kr46 kr (23%)
16. apr. 2026200 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026201 kr47 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret