Gå til hovedindhold

One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille

One for AllTv- og skærmbeslagEAN: 8716184064555
Pris fra 143 krtil 282 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 24. maj

Sammenlign priser på One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All SOLID WM 4621 Beslag Fladt panel 32"-84"
143 kr
Til butik
One For All SOLID WM 4621 Beslag Fladt panel 32"-84" billede

Produktinformation

One For All SOLID WM 4621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32"-84" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: WM4621
EAN: 8716184064555
Varenr.: 991810398
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All SOLID WM 4621 Beslag Fladt panel 32-84
199 kr
Til butik
One For All SOLID WM 4621 Beslag Fladt panel 32-84 billede

Produktinformation

One For All SOLID WM 4621 Beslag Fladt panel 32-84 Oplev den perfekte løsning til at montere dit flade TV med One For All SOLID WM 4621 beslag. Dette alsidige vægbeslag er designet til at passe til TV'er fra 32 til 84 tommer, hvilket sikrer en sikker og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8716184064555
Varenr.: 96589
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille
213 kr
Til butik
One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille billede

Produktinformation

Märke: One For All, Modell: WM4621, Kompatibilitet: 32-84"" TV-apparater, Material: Högkvalitativ metall, Maximal belastning: 100 kg, Avstånd från väggen: 25 mm, Lutning: 15°, VESA: 200 x 200 - 600 x 400, Paketets storlek: 70 cm x 26 cm x 6 cm, Paketets vikt: 2,1 kg, 1 x One For All WM4621 väggfäste för 32-84"" TV, 1 x Monteringsskruvar.

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Vægbeslag
EAN: 8716184064555
Varenr.: C40848
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL WM4621 - Maks 100 kg - Maks størrelse 84"
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2Ultrashop199 kr199 krKøb
3Teknikproffset DK213 kr272 krKøb
4Proshop DK282 kr321 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille

PriceData har fulgt prisen på One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille i 158 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for One For All WM4621 -kiinteä seinäteline 32 - 84" televisioille de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026143 kr1 kr (1%)
24. maj 2026142 kr3 kr (2%)
20. maj 2026145 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026144 kr55 kr (28%)
13. mar. 2026199 kr22 kr (10%)
12. mar. 2026221 kr22 kr (11%)
3. mar. 2026199 kr6 kr (3%)
2. mar. 2026205 kr13 kr (7%)
28. feb. 2026192 kr48 kr (33%)
12. feb. 2026144 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret