Gå til hovedindhold

One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort

Pris fra 615 krtil 789 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All DM5110 Universal Bordbeslag VESA til 17-50"
615 kr
Til butik
One For All DM5110 Universal Bordbeslag VESA til 17-50" billede

Produktinformation

One For All DM5110 - Monteringssæt (bordbeslag med fuld bevægelse) - fjederassisteret - til computerskærm - sort - skærmstørrelse: 17"-50" - max 20 kg

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: DM5110
EAN: 8716184078941
Varenr.: 1003432880
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
One For All DM5110 skærmarm til bord - fuld bevægelse, 17-50", op til 20 kg
-41%739 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
One For All DM5110 skærmarm til bord - fuld bevægelse, 17-50", op til 20 kg
-41%759 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort
788 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All DM5110 Universal Bordbeslag VESA til 17-50
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK615 kr615 krKøb
2Boligcenter DK739 kr739 krKøb
3Vivas DK759 kr828 krKøb
4CS MEGASTORE DK788 kr827 krKøb
5Ultrashop789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort

PriceData har fulgt prisen på One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.007 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 779 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for One For All DM 5110, Klemme/strømpe, 20 kg, 43,2 cm (17), 127 cm (50), 300 x 200 mm, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026615 kr13 kr (2%)
21. maj 2026628 kr15 kr (2%)
14. maj 2026643 kr14 kr (2%)
7. maj 2026657 kr13 kr (2%)
29. apr. 2026670 kr14 kr (2%)
23. apr. 2026684 kr14 kr (2%)
16. apr. 2026698 kr16 kr (2%)
9. apr. 2026714 kr15 kr (2%)
2. apr. 2026729 kr15 kr (2%)
26. mar. 2026744 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret