Gå til hovedindhold

Light One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20

LightTransformereEAN: 7350066564378
Pris fra 163 krtil 178,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DRIVDON ONE DRIVE 25W 24VDC
163 kr
Til butik
DRIVDON ONE DRIVE 25W 24VDC billede

Produktinformation

One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 STANDARD

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Strømforsyning
EAN: 7350066564378
Varenr.: 15842174140751
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20
166 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Drivdon One Drive 25W 24Vdc
173,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Drivdon one drive 25w 24vdc
178,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN163 kr163 krKøb
2CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
3Billigelogvvs.dk173,37 kr173,37 krKøb
4MaintainIt178,75 kr178,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20

PriceData har fulgt prisen på One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 219,27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for One drive Dæmpbar 25W 24V / DC konstantspændingsdriver, IP20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026163 kr1,92 kr (1%)
7. maj 2026161,08 kr4,92 kr (3%)
6. maj 2026166 kr4,92 kr (3%)
22. apr. 2026161,08 kr1,08 kr (1%)
19. jan. 2026160 kr58,28 kr (27%)
16. dec. 2025218,28 kr
14. dec. 2025219,27 kr
6. dec. 2025218,28 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret