Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm

Pris fra 2.398 krtil 2.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.184 kr 20. mar.

Sammenlign priser på OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2398 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OMEN by HP 27qs 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz
2.398 kr
Til butik
OMEN by HP 27qs 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

OMEN by HP 27qs - LED-skærm - gaming - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 780J4E9#ABB
EAN: 0197029617422
Varenr.: 1001162105
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OMEN by HP 27qs - 27" IPS QHD gaming-skærm, 240 Hz
-18%2.699 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OMEN by HP 27qs - 27" IPS QHD gaming-skærm, 240 Hz billede

Produktinformation

OMEN by HP 27qs - LED-skærm - gaming - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sortOvergå alt andet med OMEN by HP 27" QHD 240 Hz-gamingskærm. Få ultra jævne overgange i billeder og knivskarpe detaljer med denne skærm, som er kompatibel med NVIDIA G-SYNC , og som har det, der skal til for at holde trit med dig. Hastighed møder udseende med et imponerende nyt design, som aldrig er set før, og som du kan få glæde af både i og uden for spillet.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync PremiumBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.36 cm x 22.33 cm x 52.37 cm - med standerEgenskaber: Flicker Free-teknologiNVIDIA G-SYNC-kompatibel3-sidet kantløsHP Eye EaseTrue 8-bitEnergiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1458936Farve: SortFarve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 95% DCI-P3, 99% sRGBFormatforhold: 16:9Gaming: JaIndbygget udstyr: USB-B hub-aktiveringKontrastforhold: 1000:1 / 10000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 55 - 240 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 400 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.23 mmPixel pr. tomme: 109Responstid: 1 ms (grå-til-grå med overdrive)Skærmbelægning:<...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 11.01g
EAN: 0197029617422
Varenr.: 2050262
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm
2.699 kr
Til butik
OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm billede

Produktinformation

OMEN by HP 27qs - LED-skærm - QHD - 27 - HDR Oplev gaming som aldrig før med OMEN by HP 27qs, en imponerende 27-tommers LED-skærm, der leverer en strålende QHD-opløsning. Med en opdateringshastighed på op til 165 Hz og en lynhurtig responstid på 1 ms, er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 0197029617422
Varenr.: 94821
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OMEN by HP 27qs - 27" IPS QHD gaming-skærm, 240 Hz
-18%2.719 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.398 kr2.398 krKøb
2Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
3Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.184 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.363 kr.

Den nuværende pris på 2.398 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for OMEN by HP 27qs 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 240Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.398 kr6 kr (0%)
13. maj 20262.404 kr295 kr (11%)
12. maj 20262.699 kr405 kr (18%)
9. maj 20262.294 kr11 kr (0%)
8. maj 20262.283 kr7 kr (0%)
7. maj 20262.276 kr9 kr (0%)
24. apr. 20262.285 kr65 kr (3%)
22. apr. 20262.220 kr2 kr (0%)
20. apr. 20262.218 kr4 kr (0%)
17. apr. 20262.222 kr65 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret