Gå til hovedindhold

Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer

Pris fra 369 krtil 520 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 11. maj

Sammenlign priser på Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer (50ml)
-28%369 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer (50ml) billede

Produktinformation

Strength Peptide Barrier Boost Moisturizer med hyaluronsyre og niacinamid. En peptidberiget og ceramidforstærket dagcreme, der styrker hudbarrieren hele dagen og giver fastere, mere spændstig hud på 1 uge. Denne dagcreme er fyldt med otte peptider, tre ceramider og to typer hyaluronsyre for at styrke hudbarrieren hele dagen og forbedre udseendet af fine linjer og rynker allerede efter 1 uge. Den bløde balm-til-gel-tekstur smelter let ind i huden for at genoprette fugt og låse den inde - til alle hudtyper. Fastere, mere spændstig hud på 1 uge* Synligt forbedrer fine linjer og rynker* Hudbarriereforstærkende effekt hele dagen* 94 % så mere skulptureret og defineret hud** 100 % fik øjeblikkelig og langvarig fugt* 94 % oplevede fyldigere hud* *I en 8-ugers klinisk undersøgelse på 35 personer **I en 8-ugers klinisk undersøgelse på 35 personer, efter 4 uger 8 PEPTIDER Til at styrke og pleje huden. 1 x Oktapeptid 1 x Tripeptid 2 x Dipeptider 2 x Hexapeptider 2 x Tetrapeptider 3 CERAMIDER Hudbarrierens lipider, der binder fugt og styrker barrieren. 8 AMINOSYRER Naturlige fugtgivende faktorer (NMF’er), der hjælper med at fugte og støtte hudens elasticitet. HYALURONSYRE Fugtbinder, der giver øjeblikkelig og langvarig hydrering. NIACINAMID, VITAMIN E, VITAMIN B12 + PANTHENOL Arbejder sammen for at nære og støtte en klar, sund hud.

Produktspecifikationer

Kategori: Fugtning
Vægt: 179g
Artikel nr.: 21503752005
EAN: 0840026652919
Varenr.: B074362
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer 50 ml
-10%369 kr
Før 411 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Strength Trainer Petide Boost Moisturizer 50 ml
410 kr
Til butik
Ole Henriksen Strength Trainer Petide Boost Moisturizer 50 ml billede

Produktinformation

Ole Henriksen Strength Trainer Petide Boost Moisturizer er en ekstraordinær fugtighedscreme fra Ole Henriksen. Denne luksuriøse creme er specielt udviklet til at give din hud en kraftfuld boost af fugt og næring. Med sin lette, ikke-fedtede formel trænger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
EAN: 0840026652919
Varenr.: shopify_DK_15198818402652_55399804109148
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ole Henriksen Strenght Peptide Boost Moisturizer (50 ml)
515 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer
515 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer - 50 ml
520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK369 kr369 krKøb
2Cocopanda DK369 kr369 krKøb
3EauDeParfum.dk410 kr410 krKøb
4Made4men Danmark515 kr515 krKøb
5Lyko DK515 kr515 krKøb
6NordicFeel DK520 kr520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer i 175 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 411,92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 366 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Ole Henriksen Strength Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026369 kr9 kr (3%)
16. maj 2026360 kr17 kr (5%)
15. maj 2026343 kr1 kr (0%)
14. maj 2026344 kr5 kr (1%)
13. maj 2026339 kr21 kr (6%)
12. maj 2026360 kr61 kr (20%)
11. maj 2026299 kr61 kr (17%)
8. maj 2026360 kr51,92 kr (13%)
7. maj 2026411,92 kr1,92 kr (0%)
6. maj 2026410 kr50 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret