Gå til hovedindhold

Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh

Pris fra 289 krtil 431 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Après-Skin Rich Rescue Creme 75 ml
-20%289 kr
Før 362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Après-Skin Rich Rescue Creme 75 ml billede

Produktinformation

Après-Skin Rich Rescue Creme er en rig fugtighedscreme og leave-on-maske med ceramider, elektrolytter og vitaminer, der giver intens fugt og beroliger tør, stresset hud – velegnet til daglig og natlig brug.

Produktspecifikationer

Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: 21503753005
EAN: 0840026679565
Varenr.: 3317611
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ole Henriksen Strength Aprés-Skin Rich Rescue Treatment (75 ml)
-28%306 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Strength Aprés-Skin Rich Rescue Treatment (75 ml) billede

Produktinformation

En rig fugtighedscreme + leave-on-maske med ceramider, elektrolytter og vitaminer, der fugter intenst og beroliger tør, stresset hud - velegnet til både dag og nat. 97 % er enige i, at den hjælper med at genoprette stresset hud* 100 % er enige i, at den redder dehydreret hud** 29 % oplevede mere udglattet hud i løbet af 7 dage* 100 % er enige i, at den lindrer og beroliger huden** En rig genopbygningscreme med intense fugtegenskaber, der redder tør, stresset og overbehandlet hud. Med fire barriereforstærkende ceramider, fugtbindende elektrolytter og hudstyrkende vitaminer kan denne "multi-use" creme anvendes både dag og nat, når som helst og hvor som helst, for at give en fyldig, gennemfugtet hud. *I et 4-ugers klinisk studie med 39 personer **I et 4-ugers klinisk studie med 39 personer, efter 4 uger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fugtning
0
Artikel nr.: 21503753005
EAN: 0840026679565
Varenr.: B096001
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ole Henriksen Strength Apres-Skin Rich Rescue Treatment 75 ml
-25%318,75 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Strength Apres-Skin Rich Rescue Treatment 75 ml billede

Produktinformation

Ole Henriksen Strength Aprés-Skin Rich Rescue Treatment er en rig fugtighedscreme + leave-on-maske med ceramider, elektrolytter og vitaminer, der fugter intenst og beroliger tør, stresset hud - velegnet til både dag og nat. 97 % er enige i, at den hjælp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 0840026679565
Varenr.: 117311
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Apres Skin Multi-Use Rich Rescue Cream 75 ml
339 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh
425 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ole Henriksen Strength Aprés-Skin Rich Rescue Treatment 75 ml
431 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK289 kr289 krKøb
2Bangerhead DK306 kr306 krKøb
3NiceHair.dk318,75 kr318,75 krKøb
4EauDeParfum.dk339 kr339 krKøb
5Lyko DK425 kr425 krKøb
6NordicFeel DK431 kr431 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh i 181 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Ole Henriksen Strength Après Skin Multi-Use Rescue Crème Overnigh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026289 kr50 kr (15%)
17. maj 2026339 kr37 kr (12%)
16. maj 2026302 kr1 kr (0%)
15. maj 2026303 kr1 kr (0%)
14. maj 2026304 kr1 kr (0%)
13. maj 2026303 kr1 kr (0%)
11. maj 2026304 kr6,5 kr (2%)
7. maj 2026297,5 kr16,5 kr (5%)
5. maj 2026314 kr16,5 kr (6%)
30. apr. 2026297,5 kr21,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret