Gå til hovedindhold

O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g.

Pris fra 39,42 krtil 49 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,58 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 1. apr.

Sammenlign priser på O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.42 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
39,42 kr
Til butik
O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. billede

Produktspecifikationer

Mærke: O'Keeffe's
Kategori: Håndrens & Pleje
Farve: 1
Artikel nr.: 24114
EAN: 5704947006693
Varenr.: 9620567
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
O'Keeffe's Lip Repair Stick SPF 15 (4,2 g)
45 kr
Til butik
O'Keeffe's Lip Repair Stick SPF 15 (4,2 g) billede

Produktinformation

Beroligende læbepomadeDøjer du med ødelagte og læber der har tendens til at sprække, så er O'Keeffe's Lip Repair & Protect Balm lige noget for dig. Læbepomaden giver en øjeblikkelig lindring ved påføring, og læberne bliver tilført en masse fugt, s

Produktspecifikationer

Mærke: O'Keeffe's
Kategori: Læbepomade
EAN: 5704947006693
Varenr.: 11636
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
O´Keeffe´s Lip Repair SPF 15 Lip Balm 4,2 g
49 kr
Til butik
O´Keeffe´s Lip Repair SPF 15 Lip Balm 4,2 g billede

Produktinformation

Garanteret lindring af ekstremt tørre og sprukne læber. En koncentreret formel med SPF for at beskytte dine læber.Hvis du er på udkig efter en intensivt konditionerende læbepomade, der holder sprækkede læber i skak, så er O'Keeffe's Lip Repair det perfekte valg. Vores yderst effektive formel fugter, lindrer og reparerer tørre læber, så de føles bløde, glatte og sunde hele dagen lang. O'Keeffe's Lip Repair tilbyder langvarig fugtning i op til 24 timer og det er klinisk bevist, at den virker efter en enkelt påføring. Det er rigtigt - du behøver ikke længere at påføre talløse gange, hver eneste dag. Den holder endda selvom du spiser og drikker. Anvendelse: For de bedste resultater, påfør O'Keeffe's Lip Repair på dine læber om morgenen og nyd dens fugtgivende og beskyttende egenskaber hele dagen. Vælg mellem varianterne: Unscented, Cooling Relief og SPF. O´Keeffe´s Lip Repair SPF 15 Lip Balm 4,2 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: O´Keeffe´s
Kategori: Lip Balm
Størrelse: 4.200000000
Artikel nr.: 115066
EAN: 5704947006693
Varenr.: 2730-107-0042

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK39,42 kr78,42 krKøb
2Made4men Danmark45 kr45 krKøb
3Lyko DK49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g.

PriceData har fulgt prisen på O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 32,85 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 39,42 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for O'keeffe's Lip Repair SPF - med solfaktor - 4,2 g. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202639,42 kr5,58 kr (12%)
16. maj 202645 kr4 kr (8%)
15. maj 202649 kr4 kr (9%)
14. maj 202645 kr5,58 kr (14%)
11. maj 202639,42 kr5,58 kr (12%)
3. maj 202645 kr2,91 kr (7%)
20. apr. 202642,09 kr6,09 kr (17%)
1. apr. 202636 kr8 kr (18%)
1. mar. 202644 kr1,91 kr (5%)
17. feb. 202642,09 kr6,09 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret