Gå til hovedindhold

O'Keeffe's O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g

Pris fra 45 krtil 77 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,11 kr 13. maj

Sammenlign priser på O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
O'Keeffe's Lip Repair Stick Cooling (4,2 g)
45 kr
Til butik
O'Keeffe's Lip Repair Stick Cooling (4,2 g) billede

Produktinformation

Reparererende og lindrende læbepomadeDøjer du med ødelagte og læber der har tendens til at sprække, så er O'Keeffe's Cooling Lip Repair Balm lige noget for dig. Læbepomaden giver en øjeblikkelig lindring ved påføring, og læberne bliver tilført en

Produktspecifikationer

Mærke: O'Keeffe's
Kategori: Læbepomade
EAN: 5704947005887
Varenr.: 11285
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g
49 kr
Til butik
O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g billede

Produktinformation

Garanteret lindring af ekstremt tørre og sprukne læber. Giver en kølende mintfølelse, samtidig med at den fugter og beskytter læberne.Hvis du er på udkig efter en intensivt konditionerende læbepomade, der holder sprækkede læber i skak, så er O'Keeffe's Lip Repair det perfekte valg. Vores yderst effektive formel fugter, lindrer og reparerer tørre læber, så de føles bløde, glatte og sunde hele dagen lang. O'Keeffe's Lip Repair tilbyder langvarig fugtning i op til 24 timer og det er klinisk bevist, at den virker efter en enkelt påføring. Det er rigtigt - du behøver ikke længere at påføre talløse gange, hver eneste dag. Den holder endda selvom du spiser og drikker. Anvendelse: For de bedste resultater, påfør O'Keeffe's Lip Repair på dine læber om morgenen og nyd dens fugtgivende og beskyttende egenskaber hele dagen. Vælg mellem varianterne: Unscented, Cooling Relief og SPF. O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: O´Keeffe´s
Kategori: Lip Balm
Størrelse: 4.200000000
Artikel nr.: 115065
EAN: 5704947005887
Varenr.: 2730-106-0042
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
O'Keeffe's Läppbalsam Lip Repair - Kylande 4,2g
77 kr
Til butik
O'Keeffe's Läppbalsam Lip Repair - Kylande 4,2g billede

Produktinformation

O’Keeffe’s Lip Repair Läppbalsam lindrar och återfuktar torra och spruckna läppar hela dagen. Vid daglig användning är det kliniskt bevisat att O’Keeffe’s Lip Repair-läppbalsam: Ger omedelbar lindring och fukt hela dagen efter en användning. Skapar en flexibel barriär och återfuktar torra och spruckna läppar. Skyddar mot torrhet hela dagen, även när du äter och dricker. Absorberas snabbt och ger mjuka och smidiga läppar. Kylande effekt med Mentol. Läppbalsamet har solskyddsfaktor 15 samt utökad vattenresistens och Aloe Vera. Oparfymerad och hypoallergen - mycket allergivänlig.

Produktspecifikationer

Mærke: O'Keeffe's
Kategori: Læbepomade
EAN: 5704947005887
Varenr.: C24526

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Made4men Danmark45 kr45 krKøb
2Lyko DK49 kr49 krKøb
3Teknikproffset DK77 kr126 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g

PriceData har fulgt prisen på O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 32,85 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 32% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for O´Keeffe´s Lip Repair Cooling Relief Lip Balm 4,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202645 kr10,89 kr (32%)
13. maj 202634,11 kr10,89 kr (24%)
22. apr. 202645 kr8,22 kr (22%)
20. apr. 202636,78 kr
1. apr. 202636 kr8 kr (18%)
31. mar. 202644 kr6 kr (16%)
4. mar. 202638 kr6 kr (14%)
2. mar. 202644 kr7,22 kr (20%)
17. feb. 202636,78 kr
5. feb. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret