Gå til hovedindhold

Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund

NordluxCentral styring af hjemmetEAN: 5704924013249
Pris fra 400 krtil 585 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 24. maj

Sammenlign priser på Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Oja Smart Light 42 cm, Rund, IP20, 2300lm, Sort
400 kr
Til butik
Nordlux Oja Smart Light 42 cm, Rund, IP20, 2300lm, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: WATTOO.DK Belysning Lamper (indendrs) Loftlamper
EAN: 5704924013249
Varenr.: 2015136103
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm
400 kr
Til butik
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm billede

Produktinformation

Oja Smart er en universelt anvendelig ultraflad loftslampe med en elegant baggrundslyseffekt. Skab den perfekte stemning i hjemmet ved at dæmpe lyset og indstille farvetemperaturen fra kølig til varm hvid med Nordlux Smart-appen eller Nordlux Smart-fjernb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 424x424x23 mm
EAN: 5704924013249
Varenr.: 4242013246
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm
429 kr
Til butik
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm billede

Produktinformation

Nordlux Smart Light app-styret plafond Dette er ikke en helt almindelig plafond! Denne LED plafond har nemlig indbygget Smart Light som betyder, at du kan tilslutte lampen, via Bluetooth, direkte til Nordlux Smart Light app'en på din smartphone - og d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 424x424x23 mm
EAN: 5704924013249
Varenr.: 4242013246
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm
445 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Oja plafond, sort, Ø42 cm
469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Oja Smart 42 Loftlampe, Sort
526 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund
-3%585 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK400 kr400 krKøb
2LavprisEl400 kr400 krKøb
3LampeGuru.dk429 kr429 krKøb
4BilligVVS DK445 kr445 krKøb
5Greenline469 kr469 krKøb
6Proshop DK526 kr565 krKøb
7Lampemesteren DK585 kr585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund

PriceData har fulgt prisen på Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund i 178 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Oja Smart 42 Loftlampe Black Nordlux - Køkken - Plastik - Rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026400 kr2 kr (0%)
25. maj 2026402 kr4 kr (1%)
24. maj 2026398 kr2 kr (1%)
23. maj 2026400 kr2 kr (0%)
22. maj 2026402 kr2 kr (0%)
21. maj 2026404 kr2 kr (0%)
20. maj 2026406 kr2 kr (0%)
19. maj 2026408 kr2 kr (0%)
18. maj 2026410 kr2 kr (0%)
17. maj 2026412 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret