Gå til hovedindhold

Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life

Oil of lifeSundhed og skønhedEAN: 5704783000442
Pris fra 222,95 krtil 289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66,05 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Oil of life Premium Økologisk - 500 ml.
-23%222,95 kr
Før 289,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oil of life Premium Økologisk - 500 ml. billede

Produktinformation

Oil of life Premium Økologisk indeholder økologisk hørfrøolie og kæmpenatlysolie Tilsat vegetarisk DHA.Høje niveauer af Omega 3, 6 og 9.

Produktspecifikationer

Mærke: Din Sundhed
Kategori: Omega 3-6-9
EAN: 5704783000442
Varenr.: 15062
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Oil of life Premium Ø, 500ml.
240,95 kr
Til butik
Oil of life Premium Ø, 500ml. billede

Produktinformation

Oil of Life Premium olien indeholder økologisk, koldpresset og uraffineret hørfrøolie og kæmpenatlysolie, tilsat vegetabilsk DHA fra mikroalgeolie. Tilsat i den mængde der opfylder den eneste EFSA godkendte Helth Claim under Artikel 13.1 i EU´s lovgivning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Planteolie
EAN: 5704783000442
Varenr.: 10916
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oil of life Premium Ø • 500ml.
288 kr
Til butik
Oil of life Premium Ø • 500ml. billede

Produktinformation

Produktet indeholder vegetabilsk DHA i en mængde, der opfylder det eneste EFSA-godkendte sundhedsanprisning under Artikel 13.1 i EU-lovgivningen: Ved daglig indtagelse af 250 mg DHA medvirker det til: - at vedligeholde normal hjernefunktion - at bevare no...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Øjne
EAN: 5704783000442
Varenr.: 13454
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur222,95 kr222,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk240,95 kr240,95 krKøb
3Helsegrossisten.dk288 kr288 krKøb
4Økologisk-Supermarked289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life

PriceData har fulgt prisen på Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life i 171 dage. Laveste pris i perioden er 222,95 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 222,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Oil of life Premium Økologisk - 500 ml - Oil of life de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026222,95 kr18 kr (7%)
14. apr. 2026240,95 kr47,05 kr (16%)
13. apr. 2026288 kr47,05 kr (20%)
3. apr. 2026240,95 kr2,59 kr (1%)
1. apr. 2026238,36 kr2,59 kr (1%)
30. mar. 2026240,95 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026239,95 kr28 kr (10%)
13. mar. 2026267,95 kr28 kr (12%)
27. feb. 2026239,95 kr9 kr (4%)
19. jan. 2026230,95 kr19 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret