Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196667819
Pris fra 80 krtil 578 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68,49 kr 7. maj

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 40x90 mm grå ral 7035
80 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 40x90 mm grå ral 7035 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 32 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: grå
EAN: 4012196667819
Varenr.: 0836105904
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 40x90 Mm Perlegrå, Ral 7035
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 40090 kabelkanal 2000x90x40 mm, Lysegrå RAL 7035, 32 m
96,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 40X90 Mm Grå Ral 7035
153,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 39 x 88,5 mm (WDK40090), lysegr - 2 meter
165 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt80 kr80 krKøb
2Elvvs.dk95 kr95 krKøb
3vvsfittings.dk96,25 kr96,25 krKøb
4Billigelogvvs.dk153,25 kr153,25 krKøb
5WATTOO.DK165 kr165 krKøb
6CS MEGASTORE DK578 kr777 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 68,49 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 96,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 90 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202680 kr7,94 kr (11%)
24. maj 202672,06 kr7,94 kr (10%)
23. maj 202680 kr7,94 kr (11%)
17. maj 202672,06 kr2,54 kr (3%)
9. maj 202674,6 kr6,11 kr (9%)
7. maj 202668,49 kr14,01 kr (17%)
6. maj 202682,5 kr14,01 kr (20%)
23. apr. 202668,49 kr14,01 kr (17%)
22. apr. 202682,5 kr14,01 kr (20%)
19. apr. 202668,49 kr21,51 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret