Gå til hovedindhold

OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast

OboEludstyrEAN: 4012196796991
Pris fra 51 krtil 65 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48,54 kr 14. apr.

Sammenlign priser på OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast
51 kr
Til butik
OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast billede

Produktspecifikationer

Mærke: OBO
Kategori: Diverse El
Farve: 1
Artikel nr.: 6192858
EAN: 4012196796991
Varenr.: 5751230
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Vinkel Flad 40X60 Mm Hvid Ral 9010
51,07 kr
Til butik
Wdk Vinkel Flad 40X60 Mm Hvid Ral 9010 billede

Produktinformation

Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat. WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast Søgetermer: 0836107876 - - 0836107876 - 4012196796991...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Conduit & Housings
EAN: 4012196796991
Varenr.: 8975517417809
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk vinkel flad 40x60 mm hvid ral 9010
52,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Fladvinkel, 40 x 60 mm (til WDK40060), renhvid
56,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK VINKEL FLAD 40X60 MM HVID RAL 9010
56,96 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fladvinkel 40X60 MM hvid, RAL 9010
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2Billigelogvvs.dk51,07 kr51,07 krKøb
3MaintainIt52,5 kr52,5 krKøb
4WATTOO.DK56,5 kr56,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN56,96 kr56,96 krKøb
6Elvvs.dk65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast i 172 dage. Laveste pris i perioden er 47,17 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for OBO WDK Fladvinkel Højde 40 mm, bredde 60 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202651 kr
5. maj 202651,07 kr
30. apr. 202651 kr
26. apr. 202651,07 kr2,53 kr (5%)
14. apr. 202648,54 kr1,46 kr (3%)
13. apr. 202650 kr1,46 kr (3%)
21. mar. 202648,54 kr1,46 kr (3%)
11. mar. 202650 kr2,5 kr (5%)
10. mar. 202652,5 kr2,5 kr (5%)
6. mar. 202650 kr2,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret