Gå til hovedindhold

OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast

OboEludstyrEAN: 4012196504794
Pris fra 6,23 krtil 10,43 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,2 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5,71 kr 21. mar.

Sammenlign priser på OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.23 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk endestykke 25x25 mm hvid ral 9010
6,23 kr
Til butik
Wdk endestykke 25x25 mm hvid ral 9010 billede

Produktinformation

Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: endestykke til kabelkanal
Farve: hvid
EAN: 4012196504794
Varenr.: 0836108516
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Endestykke, 25 x 25 mm (til WDK25025), renhvid
6,6 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Endestykke 25x25 Mm Perlehvid, Ral 9010
7,98 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK ENDESTYKKE 25X25 MM HVID RAL 9010
8,61 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast
10,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt6,23 kr6,23 krKøb
2WATTOO.DK6,6 kr6,6 krKøb
3Elvvs.dk7,98 kr7,98 krKøb
4EL-GROSSISTEN8,61 kr8,61 krKøb
5CS MEGASTORE DK10,43 kr49,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast i 172 dage. Laveste pris i perioden er 5,55 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 7,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 6,23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for OBO WDK Endestykke Højde 25 mm, bredde 25 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266,23 kr
20. maj 20266,01 kr
19. maj 20266,23 kr
26. apr. 20266,01 kr
21. apr. 20266,23 kr
15. apr. 20266,3 kr
14. apr. 20266,1 kr
4. apr. 20265,93 kr
3. apr. 20266,1 kr
31. mar. 20265,93 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret