Gå til hovedindhold

OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke

OboEludstyrEAN: 4012196511754
Pris fra 42,5 krtil 55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,31 kr 14. apr.

Sammenlign priser på OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Loftkonsol 100 mm tpdg 145 ez
42,5 kr
Til butik
Loftkonsol 100 mm tpdg 145 ez billede

Produktinformation

Åbent loftophæng/konsol med flige til montage af gitterbakker GR og GRM uden brug af koblinger. Bemærk at det leveres uden mellemstykke.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: væg- og loftkonsol til føringsvej
Farve: zink
EAN: 4012196511754
Varenr.: 5437603004
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Loftkonsol 100 Mm Tpdg 145 Ez
43,45 kr
Til butik
Loftkonsol 100 Mm Tpdg 145 Ez billede

Produktinformation

Åbent loftophæng/konsol med flige til montage af gitterbakker GR og GRM uden brug af koblinger. Bemærk at det leveres uden mellemstykke. Loftkonsol til gitterbakke 100mm højde 175mm, bredde 145mm elforzinke Søgetermer: 5437603004 - - 5437603004 - 40121965...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Plumbing
EAN: 4012196511754
Varenr.: 8014630125890
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Loftkonsol TPDG 145 til 100 mm gitterbakke H=175 mm elektrogalvaniseret
45,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOFTKONSOL 100 MM TPDG 145 EZ
48,48 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
2Billigelogvvs.dk43,45 kr43,45 krKøb
3WATTOO.DK45,75 kr45,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN48,48 kr48,48 krKøb
5CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke

PriceData har fulgt prisen på OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke i 171 dage. Laveste pris i perioden er 41,14 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 59,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42,5 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for OBO Loftkonsol til gitterbakke 100 mm højde 175 mm, bredde 145 mm elforzinke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202642,5 kr2,5 kr (6%)
19. maj 202645 kr1,55 kr (4%)
25. apr. 202643,45 kr2,14 kr (5%)
14. apr. 202641,31 kr1,19 kr (3%)
13. apr. 202642,5 kr1,19 kr (3%)
21. mar. 202641,31 kr1,19 kr (3%)
11. mar. 202642,5 kr
10. mar. 202643 kr
6. mar. 202642,5 kr
2. mar. 202643 kr1,69 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret