Gå til hovedindhold

OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret

OboEludstyrEAN: 4012196940998
Pris fra 32 krtil 65 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 3. mar.

Sammenlign priser på OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Obo Centerbæring 400mm Gms 370 Hdg Varmgalv.
32 kr
Til butik
Obo Centerbæring 400mm Gms 370 Hdg Varmgalv. billede

Produktinformation

Centerophæng bruges til at at hænge gitterbakker op I gevindstang. Består af C-profil + kobling.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Varmgalv. tilbehør
EAN: 4012196940998
Varenr.: 114935
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Centerbæring 400mm gms 370 ez
33,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CENTERBÆRING 400MM GMS 370 EZ
37,01 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO Midterpendel GMS 370 FS Til gitterbakker, Elgalvaniseret
48,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk32 kr32 krKøb
2MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN37,01 kr37,01 krKøb
4vvsfittings.dk48,75 kr48,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret i 175 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 40,09 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 370 til 400 mm gitterbakke El-galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202632 kr1,18 kr (4%)
24. maj 202633,18 kr1,18 kr (4%)
8. maj 202632 kr1 kr (3%)
6. maj 202631 kr2,18 kr (7%)
5. maj 202633,18 kr2,18 kr (7%)
24. apr. 202631 kr
23. apr. 202631,54 kr
18. apr. 202631 kr
17. apr. 202631,54 kr
8. apr. 202631 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret