Gå til hovedindhold

OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret

OboEludstyrEAN: 4012196941056
Pris fra 40 krtil 74 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 6. maj

Sammenlign priser på OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Obo Centerbæring 500mm Gms 470 Hdg Varmgalv.
40 kr
Til butik
Obo Centerbæring 500mm Gms 470 Hdg Varmgalv. billede

Produktinformation

Centerophæng bruges til at at hænge gitterbakker op I gevindstang. Består af C-profil + kobling.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Varmgalv. tilbehør
EAN: 4012196941056
Varenr.: 114936
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Centerbæring 500Mm Gms 470 Ez
42,03 kr
Til butik
Centerbæring 500Mm Gms 470 Ez billede

Produktinformation

Centerophæng bruges til at at hænge gitterbakker op I gevindstang. Består af C-profil + kobling. Centerbæring GMS 470 til 500mm gitterbakke El-galvansieret Søgetermer: 5437601679 - - 5437601679 - 4012196941056

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Home & Garden
EAN: 4012196941056
Varenr.: 8014229438786
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Centerbæring 500mm gms 470 ez
43,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CENTERBÆRING 500MM GMS 470 EZ
46,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk40 kr40 krKøb
2Billigelogvvs.dk42,03 kr42,03 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN46,9 kr46,9 krKøb
5CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret

PriceData har fulgt prisen på OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret i 176 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 61,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 470 til 500 mm gitterbakke El-galvansieret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202640 kr2,03 kr (5%)
24. maj 202642,03 kr2,03 kr (5%)
8. maj 202640 kr2 kr (5%)
6. maj 202638 kr4,03 kr (10%)
5. maj 202642,03 kr4,03 kr (11%)
24. apr. 202638 kr1,95 kr (5%)
23. apr. 202639,95 kr1,95 kr (5%)
18. apr. 202638 kr1 kr (3%)
17. apr. 202639 kr1 kr (3%)
8. apr. 202638 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret