Gå til hovedindhold

OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret

OboEludstyrEAN: 4012196940936
Pris fra 27,89 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31,11 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 6. maj

Sammenlign priser på OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Centerbæring 300Mm Gms 270 Ez
27,89 kr
Til butik
Centerbæring 300Mm Gms 270 Ez billede

Produktinformation

Centerophæng bruges til at at hænge gitterbakker op I gevindstang. Består af C-profil + kobling. Centerbæring GMS 270 til 300mm gitterbakke El-galvaniseret Søgetermer: 5437601653 - - 5437601653 - 4012196940936

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Plumbing
EAN: 4012196940936
Varenr.: 8014229307714
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Obo Centerbæring 300mm Gms 270 Hdg Varmgalv.
28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Centerbæring 300mm gms 270 ez
28,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CENTERBÆRING 300MM GMS 270 EZ
31,14 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk27,89 kr27,89 krKøb
2Elvvs.dk28 kr28 krKøb
3MaintainIt28,75 kr28,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN31,14 kr31,14 krKøb
5CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret i 176 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 35,84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 27,89 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for OBO Centerbæring GMS 270 til 300 mm gitterbakke El-galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202627,89 kr
25. maj 202627 kr
24. maj 202627,89 kr
8. maj 202627 kr2 kr (8%)
6. maj 202625 kr2,89 kr (10%)
5. maj 202627,89 kr2,89 kr (12%)
24. apr. 202625 kr1,52 kr (6%)
23. apr. 202626,52 kr1,52 kr (6%)
24. mar. 202625 kr1,52 kr (6%)
23. mar. 202626,52 kr1,52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret