Gå til hovedindhold

Dietzel "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm"

DietzelEludstyrEAN: 9002579802178
Pris fra 41 krtil 61,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,33 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 25. mar.

Sammenlign priser på "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm"
41 kr
Til butik
"OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" billede

Produktinformation

Galvaniseret bøjning til 16mm og 20mm stålrør.

Produktspecifikationer

Mærke: OBO
Kategori: Kabler
EAN: 9002579802178
Varenr.: 5730101533
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bøjning 16mm (5/8") Varm Galvaniset F/stålrør
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varmgalvaniseret bjning p 90 med muffer, 16 mm (?")
56 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
EFB Bøjning 16mm 5/8 galv.
57,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING 16MM (5/8") VARMGALVANISERET
61,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline41 kr41 krKøb
2Elvvs.dk47 kr47 krKøb
3WATTOO.DK56 kr56 krKøb
4VVS.dk57,75 kr57,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN61,33 kr61,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm"

PriceData har fulgt prisen på "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" i 162 dage. Laveste pris i perioden er 33,83 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for "OBO bøjning til galvaniseret stålrør, 5/8"", 16 mm" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202641 kr6 kr (13%)
16. maj 202647 kr6 kr (15%)
26. apr. 202641 kr1 kr (3%)
23. apr. 202640 kr7 kr (15%)
22. apr. 202647 kr7 kr (18%)
8. apr. 202640 kr7 kr (15%)
7. apr. 202647 kr7 kr (18%)
28. mar. 202640 kr1 kr (3%)
25. mar. 202639 kr3 kr (7%)
24. mar. 202642 kr3 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret