Gå til hovedindhold

OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål

OBH NordicaHjem og haveEAN: 5708642022682
Pris fra 229 krtil 359 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Brødrister Manhattan Steel 4
-6%229 kr
Før 244 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Brødrister Manhattan Steel 4 billede

Produktinformation

Brødrister, 4 skive, 2 Holdere, stål Denne flotte brødrister i rustfrit stål vil fuldende din morgenstund. Brødristeren er til 4 skiver brød. Takket være high rise-funktionen brænder du ikke fingrene, når brødet tages op. Perfekt til den større familie eller til sandwich-elskere.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Broedrister
Artikel nr.: 2268
EAN: 5708642022682
Varenr.: 2678698
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OBH Nordica Manhattan Steel
244 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 2268 Manhattan Steel Toaster 4 skiver
260 kr
Til butik
OBH 2268 Manhattan Steel Toaster 4 skiver billede

Produktinformation

Brødrister i rustfrit stål til 4 skiver brød. Trinløs indstilling af ønsket ristningsgrad, praktisk krummebakke for nem rengøring, high rise funktion - gør det let at tage brødet op, stop-funktion, automatisk centrering af brødet.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Brødrister
EAN: 5708642022682
Varenr.: 5708642022682
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 2268 Manhattan Steel Toaster 4 skiver
260 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Brödrost Manhattan Steel 4 (51052268)
-7%288 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH Nordica Manhatten Steel 2268 - Brødrister
289 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål
-50%315 kr
Før 629,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister Manhattan Steel4 2268
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OBH Nordica Brødrister Manhattan Steel 2268
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2Komplett DK244 kr244 krKøb
3Kai Berntsen ApS260 kr260 krKøb
4HvidevareShoppen.dk260 kr260 krKøb
5Teknikproffset DK288 kr347 krKøb
6Homeshop DK289 kr289 krKøb
7KitchenTime DK315 kr364 krKøb
8Estore DK359 kr359 krKøb
9SA-Service.dk359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål i 113 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OBH Nordica Manhattan 2268 brødrister 4 skiver Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026229 kr15 kr (6%)
8. apr. 2026244 kr15 kr (7%)
24. mar. 2026229 kr2,2 kr (1%)
16. mar. 2026231,2 kr12,8 kr (5%)
24. feb. 2026244 kr15 kr (7%)
10. feb. 2026229 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret