Gå til hovedindhold

OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349

OBH NordicaKaffemaskinerEAN: 5708642023498
Pris fra 249 krtil 449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OBH Nordica Coffee prio kaffemaskine
-55%249 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Coffee prio kaffemaskine billede

Produktinformation

OBH Nordica Coffee prio kaffemaskine - 0,75L, Kompakt design, 6 kopper, Automatisk slukning, Drypstop, Hold varm-funktion - Kaffe Kaffemaskiner

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Kaffe
Artikel nr.: 2349
EAN: 5708642023498
Varenr.: 1324251
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349
-16%351 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W  2349 billede

Produktinformation

Klassiskt svart möter rostfritt stål i denna stilrena kaffebryggare, Coffee Prio brygger upp till 6 koppar av din favoritdryck och tar inte upp för mycket plats i ditt kök. Coffee Prio är utrustad med varmhållningsfunktion, automatisk avstängning efter 40 minuter och droppstopp-funktionen. Droppstopp-funktionen gör att inget kaffe droppar på värmeplattan när du lyfter på kannan. Specifikationer: - Kaffebryggare i kompakt design, - Kapacitet för 6 koppar kaffe, - Automatisk avstängning, - Droppstopp-funktion, - Varmhållningsfunktion.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 5708642023498
Varenr.: C25537
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OBH Nordica Coffee Prio 2349 kaffemaskine 0,75 L Sort
-35%379 kr
Før 579,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kaffemaskine Kaffe prio kaffemaskine 0,75 l 700 W 2349
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK249 kr249 krKøb
2Teknikproffset DK351 kr410 krKøb
3KitchenTime DK379 kr428 krKøb
4Estore DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for OBH Nordica Kaffebryggare Coffee prio coffee maker 0,75 l. 700 W 2349 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026249 kr58 kr (19%)
1. maj 2026307 kr34,38 kr (10%)
30. apr. 2026341,38 kr34,38 kr (11%)
29. apr. 2026307 kr34,97 kr (10%)
28. apr. 2026341,97 kr34,97 kr (11%)
26. apr. 2026307 kr34,76 kr (10%)
25. apr. 2026341,76 kr1,22 kr (0%)
24. apr. 2026342,98 kr
23. apr. 2026343,51 kr36,51 kr (12%)
13. apr. 2026307 kr44 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret