Gå til hovedindhold

OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort

OBH NordicaKaffemaskinerEAN: 5708642023733
Pris fra 262 krtil 479,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 217,95 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Kaffebryggare Svart 2373 (51012373)
-12%262 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Kaffebryggare Svart 2373 (51012373) billede

Produktinformation

- Kompakt kaffebryggare i modern design, - Kraftfullt värmeelement på 680 watt, - Kapacitet: 0.75 liter, vilket motsvarar 6 koppar kaffe, - Auto-off: stängs av automatiskt efter 2 timmar, - Praktisk löstagbar filterhållare - filter storlek: 102, - Vattennivåmätare på bägge sidor av vattentanken, - Anti-dropp funktion förhindrar dropp på värmeplattan, - Färg: Svart, - Kapacitet: 0.75 liter, 6 koppar, - Effekt: 220-240 volt // 680 watt.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 5708642023733
Varenr.: 38-30422
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Coffee box Black - 2373
279 kr
Til butik
OBH Nordica Coffee box Black - 2373 billede

Produktinformation

Kaffemaskine, filterkaffe brygning, 6 kopper, 0.75 liter, 680 W, sort Praktisk udtagelig filterholder, vandstandsindikator på begge sider af vandtanken, drypstop-funktionen forhindrer dryp på varmepladen

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 2373
EAN: 5708642023733
Varenr.: 2415047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort
297 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Coffee box 2373 Kaffemaskine 0.75liter Sort
319 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kaffemaskine Sort 2373
359 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OBH Nordica Coffee Box 2373 kaffemaskine 6 kopper Sort
479,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK262 kr321 krKøb
2Proshop DK279 kr318 krKøb
3CS MEGASTORE DK297 kr336 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Estore DK359 kr359 krKøb
6KitchenTime DK479,95 kr528,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for OBH Nordica Coffee box 2373 - Kaffemaskine - 6 kopper - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026262 kr15 kr (5%)
28. jan. 2026277 kr3 kr (1%)
24. jan. 2026280 kr4 kr (1%)
20. jan. 2026276 kr7 kr (2%)
19. jan. 2026283 kr8 kr (3%)
16. jan. 2026275 kr2 kr (1%)
12. jan. 2026273 kr5 kr (2%)
11. jan. 2026278 kr5 kr (2%)
9. jan. 2026273 kr5 kr (2%)
8. jan. 2026278 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret