Gå til hovedindhold

Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter

OakleySolbrillerEAN: 0888392489296
Pris fra 999 krtil 1.191 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 981 kr 5. maj

Sammenlign priser på Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
OAKLEY Sutro S PRIZM Trail Torch
-40%999 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OAKLEY Sutro S PRIZM Trail Torch billede

Produktinformation

Perfekt til dig der kører uden for asfalten - med maksimal kontrast og kontrol i terrænet. OAKLEY Sutro S PRIZM Trail Torch Oakley Sutro S er en mere kompakt version af den ikoniske Sutro-model, designet til ryttere der ønsker et markant look kombin

Produktspecifikationer

Kategori: Oakley
EAN: 0888392489296
Varenr.: 73231
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro S - Cykelbrille - Prizm Trail Torch - Mat Sort
1.038 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter
-26%1.142 kr
Før 1.540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter billede

Produktinformation

Oakleys populære Sutro-brille med store glas, der dækker godt af for solen i en lidt mindre (S) udgave. . Denne brille er inspireret af bycyklisternes daglige liv og skaber et fedt og alsidigt look som beskytter dig mod sol og forskellige vejrforhold. På samme tid er de innovative Prizm-linser med til at forbedre både farve og kontrast, så du kan se flere detaljer når du er aktiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0888392489296
Varenr.: 173770
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro S, PRIZM™, Matte Black
-29%1.191 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro S, PRIZM™, Matte Black
-29%1.191 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes999 kr999 krKøb
2Cykelpartner.dk1.038 kr1.038 krKøb
3Løbeshop DK1.142 kr1.142 krKøb
4Skisport.dk1.191 kr1.191 krKøb
5AktivVinter.dk1.191 kr1.191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 981 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.005 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Oakley Sutro S Prizm Trail Torch Solbriller til løb og udendørs aktiviteter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026999 kr5 kr (1%)
16. maj 2026994 kr2 kr (0%)
14. maj 2026992 kr7 kr (1%)
13. maj 2026999 kr7 kr (1%)
11. maj 2026992 kr2 kr (0%)
10. maj 2026990 kr9 kr (1%)
8. maj 2026999 kr15 kr (2%)
7. maj 2026984 kr3 kr (0%)
5. maj 2026981 kr18 kr (2%)
4. maj 2026999 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret