Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex

OakleySolbrillerEAN: 0888392665928

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1207 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro Lite S, PRIZM™, Matte Carbon
-31%1.207 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite S, PRIZM™, Matte Carbon billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite solbriller er designet til at levere ydeevne og komfort til fritidsatleter. Med en høj, halvrandsfri ramme får du øget synsfelt og forbedret ventilation, så du kan præstere på dit højeste niveau. Disse solbriller er designet med fokus p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Matte Carbon
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392665928
Varenr.: 26279-29815-82630
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex
-31%1.207 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite S er en sporty og moderne version af den populære Sutro-model – nu i en lidt smallere pasform og med halvrandløs konstruktion for et lettere og mere minimalistisk udtryk. Brillen er udviklet til både performance og stil med en stor, beskyttende linse, der giver et bredt synsfelt og maksimal dækning. Udstyret med Oakleys Prizm™-linseteknologi får du forbedret kontrast og skarphed, hvilket gør dem ideelle til både løb, cykling og hverdagsbrug. De sidder komfortabelt takket være det lette O Matter™-stel og grebssikre Unobtainium®-detaljer.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0888392665928
Varenr.: 303350
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite S, PRIZM™, Matte Carbon
-31%1.207 kr
Før 1.752 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite s - Cykelbriller - Prizm 24k - Matte carbon
1.207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk1.207 kr1.207 krKøb
2Løbeshop DK1.207 kr1.207 krKøb
3AktivVinter.dk1.207 kr1.207 krKøb
4Cykelpartner.dk1.207 kr1.207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.036 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.086 kr.

Den nuværende pris på 1.207 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Oakley Sutro Lite S (Prizm 24K) Str. ONE SIZE Gul / Sort Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.207 kr158 kr (15%)
23. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.040 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.038 kr11 kr (1%)
13. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
11. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.037 kr170 kr (14%)
8. maj 20261.207 kr171 kr (17%)
5. maj 20261.036 kr171 kr (14%)
4. maj 20261.207 kr171 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret