Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g

NYX PROFESSIONAL MAKEUPEyelinerEAN: 0800897245672
Pris fra 67 krtil 84 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 22. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14
-24%67 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Vivid Rich Eye Mechanical Pencil kommer i ædelstensinspirerede farver med de smukkeste matte, skinnende og metalliske nuancer, fra Spicy Pearl & Amber Stunner til Aquamarine Dream for det mest levende øjenlook nogensinde! * Cremede, ædelstensinspirerede pigmenter. * Matte, skinnende og metalliske nuancer. * Nemme at skrue på og kræver ingen slibning. Vegansk formel*. *Ingen ingredienser eller biprodukter af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 40g
Artikel nr.: K57066
EAN: 0800897245672
Varenr.: B090092
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Blin
68 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Blin billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Vivid Rich Eye Mechanical Pencil kommer i smukke ædelstensinspirerede farver med en dejlig mat, glimmer og metallisk finish – fra Spicy Pearl & Amber Stunner til Aquamarine Dream for at skabe et intenst, frisk look!

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: K5706600
EAN: 0800897245672
Varenr.: 3291836
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Vivid Rich Mechanical Eyeliner 14 Sapphir
83 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Vivid Rich Mechanical Eyeliner 14 Sapphir billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Vivid Rich Eye Mechanical Pencil kommer i fyldige ædelstensinspirerede farver med de smukkeste matte, glimtende og metallic nuancer, fra Spicy Pearl & Amber Stunner til Aquamarine Dream for et fantastisk livligt look!- Cremede, ædelstensinspirerede pigmenter- Matte, glimtende & metallic nuancer- Nem at skrue op & skal ikke spidsesVegansk formel*.*Ingen ingredienser af animalsk oprindelseAnvendelse:Lad eyelineren glide hen over øjenlåget langs din øverste vippekant for et nemt makeuplook. Eller forlæng linjen forbi øjenkrogen for en dristig og dramatisk wing (du kan også tilføje øjenskygge for ekstra oomph).0,28 g NYX PROFESSIONAL MAKEUP Vivid Rich Mechanical Eyeliner 14 Sapphir...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: K5706600
EAN: 0800897245672
Varenr.: 1859-679-0010
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g
84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK67 kr67 krKøb
2Cocopanda DK68 kr68 krKøb
3Lyko DK83 kr83 krKøb
4NordicFeel DK84 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Sapphire Bling 14 - 0,3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202667 kr1 kr (1%)
30. maj 202668 kr1 kr (1%)
29. maj 202667 kr1 kr (1%)
28. maj 202668 kr1 kr (1%)
25. maj 202667 kr1 kr (1%)
23. maj 202668 kr2 kr (3%)
22. maj 202666 kr2 kr (3%)
17. apr. 202668 kr11 kr (14%)
14. apr. 202679 kr9 kr (13%)
11. apr. 202670 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret