Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g

NYX PROFESSIONAL MAKEUPEyelinerEAN: 0800897245146
Pris fra 58 krtil 85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dr
58 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dr billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Vivid Rich Eye Mechanical Pencil kommer i smukke ædelstensinspirerede farver med en dejlig mat, glimmer og metallisk finish – fra Spicy Pearl & Amber Stunner til Aquamarine Dream for at skabe et intenst, frisk look!

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: K5649500
EAN: 0800897245146
Varenr.: 3291835
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13
-24%67 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Vivid Rich Eye Mechanical Pencil kommer i ædelstensinspirerede farver med de smukkeste matte, skinnende og metalliske nuancer, fra Spicy Pearl & Amber Stunner til Aquamarine Dream for det mest levende øjenlook nogensinde! * Cremede, ædelstensinspirerede pigmenter. * Matte, skinnende og metalliske nuancer. * Nemme at skrue på og kræver ingen slibning. Vegansk formel*. *Ingen ingredienser eller biprodukter af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 40g
Artikel nr.: K56495
EAN: 0800897245146
Varenr.: B090091
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g
84 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g billede

Produktinformation

Ædelsten-inspireret eyeliner til dramatiske øjenlooks NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream forvandler dine øjne med en fantastisk turkisblå nuance, der fanger lyset som en ægte ædelsten. Denne cremede mekaniske eyeliner glider blødt hen over huden og leverer intens farveudbytte med en smuk metallisk finish, der gør dine øjne til dagens hovedattraktion. Den smidige skruemekanisme gør applicering nem og præcis – ingen spidsning behøves! Hvorfor du vil elske denne eyeliner Ædelsten-inspirerede pigmenter, der giver intens farve og metallisk glans Praktisk mekanisk design, der aldrig behøver spidsning Cremet formel, der glider blødt og giver jævn applicering Vegansk formel uden ingredienser af animalsk oprindelse Sådan skaber du det perfekte øjenlook Applicer langs din øvre vippelinje for et enkelt makeup-look, eller forlæng linjen fra det ydre øjenhjørne for en mere dramatisk vinge – tilføj gerne øjenskygge for ekstra intensitet. Klar til at forvandle din øjenmakeup? Oplev NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Størrelse: 0.3 g
Artikel nr.: 124762
EAN: 0800897245146
Varenr.: 124762
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Vivid Rich Mechanical Eyeliner 13 Aquamar
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK58 kr58 krKøb
2Bangerhead DK67 kr67 krKøb
3NordicFeel DK84 kr84 krKøb
4Lyko DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Vivid Rich Mechanical Liner Aquamarine Dream 13 - 0,3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202658 kr12 kr (17%)
18. maj 202670 kr5 kr (7%)
17. maj 202675 kr8 kr (10%)
14. maj 202683 kr1 kr (1%)
13. maj 202684 kr4 kr (5%)
10. maj 202680 kr6 kr (8%)
9. maj 202674 kr4 kr (6%)
8. maj 202670 kr1 kr (1%)
7. maj 202671 kr3 kr (4%)
6. maj 202674 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret